Як намалювати космічну ракету. Як намалювати корабель космічний.

Намалювати космічну ракету зможе і дитина, так як вона складається з декількох частин геометричної форми. Не обмежуйте свій малюнок тільки однієї ракетою, придумайте навколо неї космічний фон.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -простий олівець;
  • -ластік;
  • -Матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу, простий олівець і гумку. Розташуйте аркуш паперу так, як вам буде завгодно. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк космічної ракети. Напрямок польоту вашої ракети так же виберіть самостійно. Або вона буде летіти у вас горизонтально, або вертикально вгору або вниз, або по діагоналі.
2
За допомогою простого олівця намалюйте витягнутий овал. Якщо лінія малюнка виходить не точною - не поспішайте його прати. Краще легкими штрихами спробуйте виправити малюнок, надаючи потрібний напрямок лініях. За допомогою ластику відкоригуйте свою роботу.
3
Виконайте з геометричних фігур начерк хвоста ракети. Одне крило хвоста розташоване до нас «обличчям у вигляді прямокутника. Два інших, розташованих з боків, являють собою злиту воєдино фігуру з трикутника і чотирикутника.
4
Тепер олівцем «сгладьте кути деталей хвоста ракети і загострите кінці. У верхній частині ракети намалюйте два невеликих гуртка, один в іншому. Це буде ілюмінатор ракети. Позначте верх (голову) і низ ракети двома дугоподібними відрізками. Малюнок ракети готовий. Зітріть ластиком всі зайві лінії і визначитеся з матеріалами для роботи в кольорі.
5
Придумайте і намалюйте те, що оточує ракету. Зірки, планети, комети, астероїди, літаючі тарілки або може поруч з космічною ракетою пливе космонавт. Намалюйте це все і приступайте до роботи в кольорі. Для такого малюнка більше підійдуть гуаш або фломастери (маркери). Можливе застосування і змішаної техніки. Заповнювати малюнок найкраще з великих просторів, тобто з фону. Потім приступите до деталей фону - зіркам, кометам та інше. Далі працюйте з ракетою. Бо вона - головний об'єкт в малюнку, виділіть її кольором, чіткістю. Після роботи приберіть своє робоче місце.
Зверніть увагу
Зараз ми будемо малювати ракету олівцем поетапно. Перші ракети були розроблені за багато років до нашої ери, вони використовувалися для запусків феєрверку. Приступаємо до малювання ракети. Намалюйте основну форму космічного корабля. В середині форми проведіть лінію, щоб розділити фігуру на дві частини.
Корисна порада
Ваша дитина хоче намалювати космічну ракету? При цьому він вас просить, щоб ви показали йому, як намалювати ракету. Для того, щоб почати малювати вашу ракету, необхідно взяти листочок, олівець і гумку. Спершу на листку потрібно намалювати дві однакові лінії, вгорі їх потрібно направити ближче один до одного.