Як обернути коробку папером. Як обернути подарунок двома папірцями.

Подарункова упаковка - недешева послуга. За виготовлення нехай і красивою, але виконаної з вкрай дешевих матеріалів коробочки з вам можуть попросити суму, рівну майже половині вартості упакованого в неї подарунка. Чи не простіше виготовити таку упаковку самостійно?
Інструкція
1
Правильно підберіть саму коробку. Вона повинна бути хоча і просторою, але ненабагато більшої, ніж подарунок, який підлягає упаковці в неї. Обов'язково видаліть з неї всяку маркування, яка не має відношення до подарунка. Кому приємно отримувати, скажімо, картину в коробки з-під черевиків? Найкраще забарвити коробку фарбою з балончика, після чого ретельно висушити. Потім можна накласти шаблони у вигляді, наприклад, кленового чи іншого листа (підійде і справжній лист), букв, різних фігур, нанести другий шар фарби, після чого акуратно видалити шаблон.
2
Подарунок в коробку укладіть так, щоб він не пошкодився, поки ви будете нести його нести адресату. Використовуйте утримувачі, зігнуті з картону. Техніку при наявності заводської упаковки найкраще дарувати саме в ній, із збереженням всіх амортизуючих елементів. Така коробка, зрозуміло, в перефарбовуванню не потребує, оскільки її оформлення відповідає вмісту.
3
Тепер підготуйте спеціальну пакувальний папір бажаної забарвлення. Її можна придбати готову, а можна і виготовити самостійно. Для цього візьміть звичайну тонкий папір формату, що відповідає розміру коробки (іноді може знадобитися навіть A1). Незважаючи на незначну товщину, а значить і більшу гнучкість, папір повинна бути міцною.
4
Тепер налийте в пульверизатор (обов'язково такий, яким ви не обробляєте рослини!) Суміш води з чорнилом. Розпорошите цю суміш з відстані приблизно в півметра на папір два-три рази, потім дайте вийшов химерним дрібним плямам висохнути.
5
Виготовте з листа саморобної або готової пакувального паперу розгортку коробки з невеликим запасом. Акуратно загорніть коробку в цю розгортку, злегка підвернувши ті смуги, які залишилися при виборі запасу. Скотч намагайтеся не використовувати. Потім перев'яжіть коробку стрічкою з бантом. Колір стрічки виберіть у залежності від статі адресата. А тепер можна сміливо вирушати до нього вручати подарунок.