Як очистити замшеві чоботи. Як очистити бежеві замшеві чоботи.

Замша, за рахунок методу вичинки, відрізняється високою еластичністю, бархатистістю і водонепроникністю. Саме тому даний матеріал знайшов своє широке застосування у виробництві взуття і верхнього одягу. Але на відміну від верхнього одягу, замшеве взуття досить часто втрачає свій нормальний зовнішній вигляд через шкідливих факторів навколишнього середовища, таких як бруд і солі. За замшевим взуттям необхідний особливий догляд.
Інструкція
1
Окрім засобів для чищення замші та засобів для фарбування замші, що продаються в кожному взуттєвому магазині, здатних підтримувати нормальний стан взуття, є й інші методи очистити замшеве взуття від солей і бруду.
2
Щоб видалити великі забруднення, простірніте взуття. Для цього розведіть невелика кількість прального порошку в теплій воді. Змочіть щітку в розчині і видаляйте бруд із взуття. За рахунок особливої технології вичинки замші, пральний порошок і його компоненти не принесуть шкоди замшевого взуття. Потім, протріть замшеве взуття вологою ганчіркою, потім сухою ганчіркою. Всередину набийте газет і поставте сушитися далеко від джерел тепла.
3
Якщо цей спосіб не повернув замшевого взуття вигляд нового вироби, то пропарьте її. Для цього потримайте замшеве взуття над паром деякий час. Тепер вона повинна стати як нова.
4
Якщо замшеве взуття втратила вигляд, то її можна протерти нашатирним спиртом. Розведіть нашатирний спирт з водою (у пропорції 1: 1). Змочіть в цьому розчині тампон і протріть взуття. Ця процедура «освіжить» зовнішній вигляд замшевого взуття.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/H98SGQGI5gs
Зверніть увагу
Щоб надати замші свіжий вигляд, "розчешіть" її і потримайте над парою.
Корисна порада
Для очищення замші ефективний розчин нашатирного спирту з водою в пропорції 4 до 1.