Як провести Новий рік з дитиною.

Новий рік - чарівне свято дитинства. Малюки завжди з нетерпінням чекають його, мріють про подарунки і вірять в чудеса. І дорослі можуть подарувати своїй дитині справжнісіньку новорічну казку!
Інструкція
1
Щоб подарувати своєму малюкові справжнє свято, не варто запрошувати своїх друзів або далеких родичів. Дитина буде відчувати себе непотрібним і зайвим в галасливій компанії підпилих розгулялися гостей, які будуть недвозначно натякати на те, що вашому малюкові пора спати. Щоб дитина не нудьгував в сторонці, краще приділити йому увагу і провести це свято в сімейному колі.
2
Створіть разом з дитиною святкову атмосферу в домі. Краще всього, якщо ви поставите живу ялину або сосну. Нехай малюкові запам'ятається запах свіжої хвої. Разом з дитиною зробіть ялинкові прикраси. Загорніть волоські горіхи в золоту і срібну фольгу, зберіть гірлянди з великих намистин, з кольорового паперу змайструєте іграшки. Придбайте свічники у вигляді будиночків. Дітям дуже подобається дивитися на віконця, в яких видно вогник від свічки.
3
Зробіть разом з дитиною новорічні листівки для всіх членів сім'ї. Нехай малюк сам придумає поздоровлення для тата, бабусі й дідусі, сестри і братика. До листівки можна прикласти невеликий подарунок, який дитина може вибрати в магазині з вашою допомогою. В новорічну ніч, після того як проб'ють куранти, нехай малюк сам вручить листівку з сюрпризом кожному члену родини.
4
Придумайте для малюка новорічний костюм. Він не повинен бути жарким і сковувати рухи. Ви можете придбати готовий карнавальне вбрання в дитячому магазині або зробити його самостійно. Наприклад, для дівчинки можна розшити намистинами плаття, прикрасити його мішурою, прикріпити вирізані з паперу сніжинки. А з щільного картону зробити корону йди маскарадну маску.
5
Придумайте новорічний сценарій. Адже посиденьки біля телевізора навряд чи подарують малюкові радість. Нехай дитина покаже невелику сценку або розповість святкове вірш. Можна влаштувати конкурс, в якому братимуть участь і дорослі, і діти.
6
Не укладайте дитини спати проти його бажання. Новорічна ніч відбувається один раз в році, і немає нічого страшного в тому, що малюк відправитися в ліжко після півночі. Крім того, заснути під гуркіт феєрверків, сміх і музику досить складно. Тому дочекайтеся, коли дитина сама захоче спати і проводите його в спальню.