Як зробити пухнасту ялинку.

Найважливішим і незамінним атрибутом будь-якого Нового року є ошатно прикрашена ялинка. Саме вона створює в будинку атмосферу веселощів і свята, що наближається. Подаруйте частинку свого піднесеного у зв'язку з наступаючим торжеством настрою друзям і близьким, намалювавши їм новорічну ялинку своїми руками!
Вам знадобиться
  • - комп'ютерна програма Photoshop;
  • - папір;
  • - фарби/фломастери/кольорові олівці.
Інструкція
1
Намалювати святкову ялинку можна як на звичайному аркуші паперу, так і на комп'ютері за допомогою спеціальних комп'ютерних програм і графічних редакторів. Якщо створювати ялинку ви вирішили, так би мовити, «по старинці», першим ділом знайдіть на паперовому аркуші середину і маленькою, ледве помітною крапкою відзначте її. Це потрібно зробити для того, щоб дерево вийшло пропорційним і всі його частини вмістилися на аркуші.
2
Як тільки всі підготовчі роботи будуть виконані, можете приступати до самого процесу малювання. Так як основою всього дерева є стовбур, то його й треба почати малювати в першу чергу. Як правило, ствол зображується у вигляді прямої лінії, звуженою догори і розширеної донизу.
3
Від стовбура відходять гілки, тому наступним етапом в процесі малювання новорічної ялинки стане саме промальовування гілок. Їх малюють по обидві сторони стовбура дерева на деякій відстані один від одного, причому розташовуватися вони можуть під будь-яким кутом. В основному - під гострим, але не рідкісні випадки, коли гілки відходять від дерева і під тупим або прямим кутом. Так як ялинку малюєте ви, то, відповідно, розташування гілок і їх напрямок також будете вибирати ви самі.
4
Коли «скелет» вашого дерева буде готовий, можете приступати до малювання голок ялини. Даний етап вважається найтривалішим в процесі всього малювання, так як голок на ялинових деревах, як правило, велика кількість, можна навіть сказати, що вони повністю ними усипані.
5
Тепер залишилося лише прикрасити ялинку зіркою, іграшками, кульками і мішурою, щоб вона остаточно стала схожа на символ Нового Року.
6
Малювання новорічної ялинки в програмі Рhotoshop здійснюється схожим чином. Перш за все, створіть новий документ і на новому шарі зробіть ескіз майбутньої новорічної ялинки. Потім виберіть інструмент «Пензель», налаштуйте його за власним бажанням, тобто виберіть колір, товщину, яскравість та інше, і з його допомогою зобразите стовбур і гілки ялинки. Після цього створіть ще один шар і намалюйте на ньому голки для кожної гілки. Колір для гілок і голок ялинки можна вибрати з наявної палітри кольорів в Рhotoshop, але найбільш природні відтінки вийдуть в тому випадку, якщо як кольорової палітри використовувати реальне зображення зі справжніми відтінками.
7
Коли форма новорічної ялинки буде визначена і накидана, ви можете приступати безпосередньо до формування структури дерева. Для цього створіть ще один новий шар і намалюйте стовбур з великими відходять від нього гілками, а на гілках в свою чергу акуратно прорисуйте голки. Малювати слід тієї ж самої пензлем, що й раніше, тільки трохи збільшивши її розмір і розсіювання по обох осях.
8
Щоб заповнити проміжки і збільшити кількість відтінків зеленого, злегка размойте свій малюнок за допомогою нескладного інструменту «Бризки» (14 Spatter).
9
Для збільшення об'єму і пишноти ялинки продублюйте шар з розмазаний ялинкою, відобразіть його по горизонталі («Редагування» - «Трансформування» - «Відбити по горизонталі») і поміняйте для шару режим з «Накладення» на «Множення». От і все, тепер кількість гілок і голок збільшилася, а прогалин, навпаки, зменшилася.
10
Як тільки ваша ялинка стане виглядати як справжня, можете починати її прикрашати. Намалюйте мішуру, гірлянди та новорічні кулі.