Як лікувати нирки у кішок.

Якщо ваша кішка стала багато пити, при цьому вона схудла, у неї з'явився неприємний запах з рота і іноді виникає блювота, будь-яке з цих проявів можна розцінювати як ознаку захворювання. Той, хто добре знає свого вихованця, виявить ці ознаки, не властиві звичайному стану і поведінки кішки. В такому випадку слід негайно звернутися до ветеринара, тому що дані симптоми характерні для захворювань нирок.
Інструкція
1
Перед консультацією ветеринара бажано вашого вихованця потримати на одноденною голодній дієті.
2
Якщо вашому вихованцеві поставлений діагноз «ниркова недостатність», ознайомтеся з інформацією про це заболеваніі.Почечная недостатність - це прогресуюче порушення функції нирок, при якому система виділення дає збій і продукти обміну речовин починають накопичуватися в організмі тварини. Захворювання має гостру і хронічну форму. На ранній стадії виявлення при відповідному лікуванні тривалість життя кішки досить велика. Тому строго дотримуйтесь рекомендацій фахівця.
3
Курс лікування ниркової недостатності складається з симптоматичних заходів та профілактики розвитку захворювання. Якщо ваш вихованець зневоднений, проводять внутрішньовенну інфузію. При регулярно повторюваної блювоті призначають нудоти препарати. Якщо тварина сильно втратило у вазі, призначається висококалорійна дієта, стимуляція апетиту різними спеціальними дозволеними добавками і навіть введення їжі через зонд.
4
Якщо захворювання прийняло хронічну форму, то, крім консультації фахівця, вашій кішці знадобляться додаткові методи обстеження. Зазвичай вони включають загальний і біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі та ультразвукове дослідження нирок.
5
Після встановлення діагнозу виконуйте всі призначення лікаря, спостерігайте за станом тварини, повідомляйте ветеринару про всі зміни в самопочутті та поведінці кішки, оберігайте від стресових ситуацій. Для профілактики розвитку захворювання дуже важливим є введення дієтичного харчування без солі і прянощів, щоб обмежити надходження фосфору з їжею. Дієта повинна бути заснована на зниженні кількості білків. В зоомагазинах представлений великий вибір готових кормів для тварин, що страждають нирковою недостатністю.