Як пофарбувати волосся на тон світліше. Як зробити колір волосся на тон світліше без фарбування.

Якщо ви вирішили злегка змінити свою зовнішність і пофарбувати волосся на тон світліше, найкраще звернутися до фахівців в салон краси. Але якщо у вас немає такої можливості або бажання, спробуйте зробити фарбування самостійно.
Вам знадобиться
  • Гребінець, пензлик, фарба.
Інструкція
1
Перш за все необхідно правильно вибрати фарбу. Якщо ви не хочете, щоб результат вас розчарував, а волосся виявилося занадто світлими, краще купіть все необхідне в спеціальному магазині або перукарському салоні. Там зазвичай продається тільки якісна фарба, якою користуються професіонали. Фарбування такими засобами не шкодить структурі волосся і рідко дає небажаний результат. Крім того, продавці допоможуть вам визначити, яким є нинішній відтінок вашого волосся, і яку фарбу вам варто підібрати.
2
Якщо ви зібралися фарбувати волосся вперше, то можете придбати спеціальне осветляющее засіб. Якщо ж вони вже були пофарбовані, вам знадобиться фарба з колірними пігментами, оскільки просте освітлення може не подіяти.
3
Все інструменти, потрібні для фарбування, зазвичай додаються до фарби. Вам знадобиться тільки гребінець - гребінець і, можливо, пензлик (якщо її немає в коробці), але для фарбування всієї голови в один колір можна обійтися і без неї.
4
Змішайте всі необхідні компоненти згідно інструкції. Надіньте рукавички, які продаються в комплекті з фарбою.
5
Розчешіть волосся і поступово нанесіть на них фарбу від коренів до кінчиків. Після того як всі пасма будуть у фарбі, розчешіть їх, щоб засіб розподілилося рівномірно. Зачекайте близько сорока хвилин. Час зазвичай вказується в інструкції і може бути різним, залежно від самого засобу. Після цього подивіться, подіяла чи фарба. Якщо ні, то почекайте ще - хвилин 5, але не більше, і змийте фарбу. Остаточний колір буде видно після висихання волосся.
6
Для занадто темних пасом може знадобитися ще одна процедура фарбування, яку можна проводити не раніше, ніж через 10 днів, інакше ви зіпсуєте волосся.
7
Щоб все вийшло з першого разу, необхідно купувати дуже сильну фарбу (з відповідною позначкою на упаковці), але користуватися їй досить небезпечно, оскільки недосвідчена людина може перетримати і спалити волосся.