Як провести цікаво Новий рік.

Для того щоб влаштувати карколомний і незабутнє свято зовсім не потрібно витрачати величезні гроші, можна скористатися звичайними підручними засобами і власною фантазією.
Інструкція
1
Зустріньте свято на даху. Підніміться над землею, погляньте на все прожиті роки. Найбільш підходящим місцем для цього буде оглядовий майданчик будь-якого висотного будинку або звичайний балкон. При цьому дуже часто на оглядових майданчиках розташовуються ресторани і кафе, тому потрапити туди вам не складе ніяких труднощів. Організуйте місце залежно від його масштабу. Якщо ви вирішили провести Новий рік на балконі, то накрийте невеликої новорічний стіл. Поставте ялинку, прикрасьте її.
2
Проведіть Новий рік у ванній. Цей варіант свята підійде для двох шалено закоханих. Прикрасьте ванну кімнату ялиновими гілками, гірляндами, іграшками. Зробіть шикарну ванну: з морською сіллю, піною та ароматичними добавками. Потім накрийте стіл з закусками, а на нього поставте радіоприймач. Згасите світло, включите гірлянди. Такий Новий рік ви запам'ятаєте назавжди! Ближче до дванадцяти годинах забирайтеся в ванну. Якщо дозволяють кошти, то ванну можете наповнити шампанським.
3
Позначте свято в темряві. Цей спосіб допоможе вам освіжити спогади, а також повернутися в дитинство. Зберіть гостей в своєму будинку. Вони всі повинні прийти з піжамами. Головне - не включайте електрику і розмовляйте пошепки. Пол застелите матрацами, погасіть світло, гостей "покладіть спати" і почніть свято непослуху. Запаліть свічки і маленькі кишенькові ліхтарики, організуйте домашній пікнік в постелях. Можете пошепки розповідати які-небудь страшні історії або поворожити. Незрівнянні враження вам просто гарантовані - адже повернутися в дитинство набагато легше, ніж здається.
4
Зустріньте Новий рік в костюмі Діда Мороза. Для цього роздобудьте костюм і вийдіть на вулицю. У подібному вигляді вам скрізь будуть раді, можете приєднатися до будь-якої компанії, зайти в будь-який ресторан або клуб. Ви отримаєте стільки уваги і така кількість посмішок, що захочете повторити. Це ідеальний спосіб зустріти свято цікаво й незабутньо для тих, хто в пошуку нових знайомств.