Як орендувати місце на ринку.

На сьогоднішній день торговельні місця на ринку користуються високим попитом, вирішивши орендувати місце, перш за все, варто проаналізувати вартість, яка залежить від його розташування. Чим ближче воно знаходиться до центру ринку, тим більше прохідність і, відповідно, тим дорожче воно коштує. Зазвичай ринок поділяється на зони за групами товарів, не має сенсу орендувати місце в тій зоні, яка не відповідає продається товару.
Інструкція
1
Пошук місця на ринку - це, безумовно, ключовий момент в організації бізнесу, що визначає подальший успіх розпочатої справи. Найбільш корисним варіантом буде самостійний огляд ринку і вибір відповідного місця, проте не забувайте, що кращі місця практично завжди зайняті. Тому спочатку зверніться в адміністрацію ринку та дізнайтеся про наявність та вартість вільних місць, огляньте запропоновані варіанти.
2
Після того як ви визначилися з розташуванням, укладіть з адміністрацією ринку договір оренди, в якому повинні бути обумовлені обов'язки сторін, порядок розрахунків між сторонами, строк дії, відповідальність сторін, реквізити орендодавця і орендаря. Зазвичай такий договір має стандартну форму, однак перед підписанням уважно його вивчіть на предмет «підводних каменів».
3
Після укладення договору оренди потрібно запустити торговельну точку - для цього потрібно вибрати продавця. Від нього більшою мірою залежить подальший успіх бізнесу, тому зупиняти свій вибір на першому ліпшому людині не варто. Не забудьте, що продавець повинен володіти такими якостями, як ввічливість, порядність і чесність, крім того, він повинен не відлякувати потенційних покупців, а навпаки, залучати їх. При прийомі людини на роботу просите рекомендації від попередніх роботодавців.
4
Приблизно визначте очікуваний прибуток, щоб зрозуміти, наскільки швидко окупляться витрати, пов'язані з орендою місця на ринку. Для чого з вартості продажу 1 кг або 1 одиниці продукції відніміть закупівельну вартість, отриманий підсумок помножте на передбачувані середні продажу в день. Після цього відніміть витрати на оренду місця і заробітну плату продавця в день. Підсумкова сума і буде приблизними денним доходом з одного торгового місця. Врахуйте, що завжди можуть виникнути невизначені адміністративні витрати, які також потрібно врахувати.
5
Тепер залишилося завоювати довіру покупців, щоб людина, одного разу придбав продукцію у вашій торговій точці, захотів купувати продукцію саме у вас ще і ще. Намагайтеся поступово розширювати свій асортимент, привертаючи тим самим нових покупців.
6
Періодично порівнюйте ціни на аналогічний товар, яким торгують конкуренти, і намагайтеся їх не завищувати.
7
Найчастіше в договорі оренди торгового місця вказується, що в разі несвоєчасної оплати орендар повинен сплатити досить значну пеню, тому терміни оплати потрібно дотримуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ClRDhkzULv0
Отримати місце на ринку означає для підприємця, що займається торгівлею, мати можливість реалізувати свій товар. Щоб укласти договір з адміністрацією ринку, вам необхідно спочатку оформити себе як приватного індивідуального підприємця або відкрити підприємство і поставити його на облік як юридична особа.
Інструкція
1
Вирішіть, на ринку якої категорії ви хочете отримати торгове місце . На універсальному ринку можна торгувати як продовольчими, так і непродовольчими товарами. Зазвичай їх площа досить велика, так само як і кількість орендарів. На спеціалізованому ринку можна торгувати лише товарами одного виду. Популярними стали «Ярмарки вихідного дня». На них, в основному, торгують продукцією сільських та фермерських господарств і товарами близькою спрямованості - розсадою, насінням та саджанцями.
2
Для укладення договору оренди підготуйте пакет документів. Вам потрібно буде свідоцтво про реєстрацію підприємця або фірми, свідоцтво про постановку на податковий облік і присвоєння ІПН, платіжні реквізити, завірені печаткою банку, в якому відкрито рахунок підприємства. Необхідно буде також докласти наказ про призначення керівника та інформаційний лист з органів статистики з кодами економічної діяльності, в якому зазначено такий її вид, як торгівля.
3
Крім цього, вам необхідно буде придбати контрольно-касовий апарат і до пакету документів додати картку його реєстрації або паспорт ККМ, якщо він оформлений на продавця, а також договір про технічне обслуговування цього апарату. Якість продаваного товару має бути підтверджено відповідними документами: укладення Санепіднагляду на товар та свідоцтво про державну реєстрацію даної продукції.
4
В пакет документів, необхідних, щоб взяти місце на ринку, мають увійти укладені з продавцями трудові договори та накази про їх прийом на роботу, а також медичні книжки торгового персоналу. У тому випадку, якщо в якості продавців у вас працюватимуть мігранти, вам буде потрібно докласти дозвіл на залучення іноземної робочої сили.
5
Висновок Санепіднагляду необхідно буде оформити в тому випадку, якщо ви збираєтеся торгувати харчовими продуктами та напоями. Якщо вашим товаром будуть дитячі іграшки, постільну та інше білизна, підручники для дітей, парфюмерно-косметичні товари тощо, вам буде потрібно висновок про їх відповідність санітарним нормам, видане Росспоживнаглядом. Отримайте свідоцтво про реєстрацію на продукцію, яка може бути небезпечна для людини відповідно до постанови Уряду РФ №262 і наказом Мінздоровсоцрозвитку №657.