Як вибрати оверлок.

Ще недавно навіть самої вмілої майстрині, щоб отримати повністю закінчений виріб, потрібно було йти в професійне швейне ательє. Тільки там робили якісну обробку швів. Але сьогодні ця проблема вирішена. Оверлок для багатьох став звичайною побутовою технікою, його функціональними можливостями може скористатися будь-яка швачка. Обробка швів оверлоком заощадить ваш час. Але як його вибрати, щоб потім не пошкодувати?
Інструкція
1
Перед тим як відправитися в магазин, складіть список вимог, яким повинен відповідати необхідний оверлок. Для цього вирішите, що ви збираєтеся робити з його допомогою і з якими завданнями він повинен справлятися.
2
Прийшовши в магазин, поясніть продавця-консультанта, що ви хочете отримати від купленого швейного помічника. Вислухавши побажання і вимоги, консультант обов'язково запропонує обладнання відповідне запитам. Перевірте, чи оснащений оверлок конвертером, за допомогою якого можна виконати 6 швів двох ниткового переплетення.
3
Перевірте наявність додаткових верхніх нітеукладчіков, за допомогою яких можна виконувати двосторонні декоративні шви. Деякі моделі завдяки такому доповненню можуть виконувати десятініточний і трьох-голковий плоский шов, а також сім декоративних швів.
4
Переконайтеся в наявності Нитковтягувач, завдяки яким можете заощадити час і нерви, і диференціального транспортера, який полегшить роботу з розтягуються тканинами (наприклад, трикотажем).
5
Перевірте наявність в оверлок петлителя ланцюгового стібка, за допомогою якого можна виконувати плоскі шви з дво- і трьох-голкової строчкою по лицьовій стороні. Такі шви застосовуються для підшивки рукавів футболок. Оверлоки з таким петлітелем можуть працювати як Розпошивальні машина.
6
При покупці оверлока через спеціалізований інтернет-магазин уважно вивчіть інструкцію. На багатьох сайтах користувачам пропонується порівняти оверлоки за їх основними характеристиками. Після чого виберіть самий оптимальний варіант з урахуванням ціни і функціональних можливостей оверлока.
7
З точки зору надійності вибирайте швейне обладнання тільки перевірених фірм, таких як Brother, Janome і Pfaff. Оверлоки цих відомих брендів вдало зарекомендували себе і придатні для використання в побуті та на виробництві.