Як зшити спідницю з фатину.

  •  Для того щоб зшити спідницю з фатину, буде потрібно максимум дві години. Сама трудомістка операція - це розкрій тканини. Візміть фатин середньої жорсткості і наріжте його на смуги. Їх ширина повинна бути 20-25 сантиметрів, а довжина дорівнювати подвоєною довжині майбутньої спідниці. Для дитячої спідниці-пачки потрібно близько 50 таких відрізків. Чим більше тканини ви використовуєте - тим пишніше буде готова спідниця.
  •  Відріжте шматок одежної гумки (її довжина повинна бути дорівнює окружності талії мінус 3-5 сантиметрів) та зав'яжіть її на вузол або зшийте кінці. Закріпіть гумку так, щоб вам було зручно нав'язувати на неї відрізки фатину. Можна, наприклад, повісити її на спинку стільця або надіти на стегно.
  •  Візьміть відрізок тканини і зав'яжіть його вузлом на гумці - досить туго, але в той же час не перетискаючи гумку. Намагайтеся, щоб кінці тканини були однакової довжини. Рівномірно обв'язуйте всю гумку доти, поки не використовуєте весь нарізаний фатин. Якщо ви хочете, щоб спідниця-пачка з фатину була різнобарвною, можете чергувати матеріал різного кольору. Рівномірно розподіліть фатин по гумці, щоб спідничка була рівномірно пишною і за допомогою ножиць підрівняйте кінці.
  •  При бажанні можна прикрасити пояс бантом, квітами або розетками з фатину. Красива і модна спідниця готова!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vlcoMlJof5c