Як вибрати хороший унітаз.

Таке нехитре сантехнічний виріб як унітаз, давно вже сприймається сучасними людьми не тільки як пристрій, але і як окремий елемент інтер'єру туалету або ванної кімнати. Саме тому, вибрати хороший унітаз - дуже важливо.
Інструкція
1
Щоб вибрати найбільш відповідний вам унітаз з точки зору фізичного комфорту, не соромтеся трохи посидіти на ньому прямо в магазині в присутності продавця та інших покупців. Тільки на практиці ви зможете підібрати потрібну для вас форму, висоту і розмір унітазу, які точно не будуть створювати під час його використання дискомфорт ногам і тазу.
2
Поцікавтеся у продавця про виробника сподобалася вам моделі. Гарною якістю володіють унітази вітчизняного виробництва. Чеські, словенські та польські виробники дуже суворо ставляться до естетики сантехніки. Самими якісними є унітази з Франції, Фінляндії, Німеччини, Швеції та Італії.
3
Матеріал виготовлення та самої чаші, і зливного бачка може бути яким завгодно: чавун, фарфор, пластик, напівпорцеляна, санфаянс і навіть дерево, оброблене спеціальним складом. Не купуйте чавунний унітаз, т.к. емаль, що покриває його поверхню, швидко лопається. Оптимальний варіант - керамічний унітаз з порцеляни.
4
Невід'ємна деталь кожного унітазу - його чаша. Вона може бути лійкоподібної, тарельчатой або козирькові. Якщо ви хочете уникнути попадання бризок води, в процесі дефекації, на певну частину тіла, опущену у внутрішню частину чаші унітазу, придивіться до тарілчастому варіанту.
5
Сидячи на воронкоподібному унітазі попадання бризок на певні ділянки тіла не уникнути, зате під час змивання їх точно не буде.
6
Козиркові унітази є «золотою серединою» між тарілчастими і воронкоподібними. Їх конструкція захистить всі ваші ділянки тіла від неприємних бризок, як під час дефекації, так і при змиванні води.
7
Бачок унітазу може бути високо розташовуваним (підвісним) і низько розташовуваним. Останні моделі користуються у покупців великим попитом. Низько розташовувані унітази виглядають набагато сучасніше підвісних, їх легше встановити і надалі стежити за чистотою бачка. Зате вода при змиванні з підвісного бачка промиває чашу унітазу дещо краще, засчет енергії швидкості води, що спускається по вертикальному стоку.