Як завантажувати шрифти в Кореле. де corel зберігає шрифти.

У графічному редакторі CorelDRAW передбачена можливість введення тексту. Шрифти, виконані в різних стилях, допомагають зробити документ більш привабливим і тематичним. Нові шрифти можна знайти як в колекціях, так і у вигляді поодиноких зразків. Вони можуть бути записані на диски або пропонуватися у великій різноманітності в мережі інтернет. Знайшовши підходящий шрифт, користувачеві потрібно буде завантажити його в Corel.
Інструкція
1
Шрифти для текстових і графічних редакторів завантажуються одним і тим же способом. Справа в тому, що практично всі програми, в яких передбачено введення тексту, при виборі стилю шрифту звертаються до одних і тих же файлів на комп'ютері. Тому не має значення, для якого саме програми ви хочете завантажити шрифти: CorelDRAW, Adobe Photoshop або Paint.net.
2
Якщо ви завантажили шрифти з мережі інтернет у вигляді архіву, розпакуйте файли з нього в окрему папку. Запам'ятайте директорію, в яку ви їх зберегли. Шрифти у вашій папці повинні мати розширення .ttf або .otf. На дисках з колекціями шрифти, як правило, вже готові до установки і не вимагають від користувача додаткових підготовчих дій.
3
Встановити шрифти можна кількома способами. Перший спосіб: перейдіть в папку, в якій збережено ваші шрифти. Виділіть потрібний шрифт лівої кнопкою миші і скопіюйте його в буфер обміну будь-яким з доступних способів (за допомогою правої кнопки миші, клавіш на клавіатурі або команд у верхньому рядку меню папки).
4
Через меню «Пуск» викличте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» в лівій частині вікна в розділі «Див. також "клікніть правою кнопкою миші по рядку-посиланню« Шрифти », - відкриється нове вікно. Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть значок «Шрифти» відразу. Клікніть в будь-якому вільному місці вікна правою кнопкою миші і вставте з буфера обміну щойно скопійовані шрифти в папку «Шрифти».
5
Інший спосіб: відкрийте паку «Шрифти» способом, описаним в четвертому кроці. В меню «Файл» виберіть команду «Встановить шрифт». У діалоговому вікні «Додавання шрифтів» виберіть диск, на якому збережені ваші шрифти. В поле «Папки» двічі клікніть лівою кнопкою миші по папці, в якій містяться шрифти.
6
В поле «Список шрифтів» виберіть шрифт, який хочете додати. Якщо хочете додати всю колекцію шрифтів, наявну в папці, натисніть на кнопку «Виділити все». Натисніть на кнопку ОК у правому верхньому куті вікна. Обрані шрифти будуть додані. Запускайте Corel і оформляйте текст на власний смак.
7
В деяких нових версіях CorelDRAW спостерігалися проблеми з коректним відображенням шрифтів. Для виправлення цієї ситуації в мережі інтернет можна знайти утиліту, що допомагає редактору «прочитати» шрифт правильно. При роботі з даним інструментом завантаження шрифту відбувається у вікні самої програми. Якщо ви встановили утиліту, дотримуйтесь інструкцій по роботі з нею.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=j_kuNJ4we-U