Як захистити побутову техніку. Як уберегти пральну машинку від перепадів напруги.

Навіть високоякісна побутова техніка не захищена від швидких поломок, нерідко виникають через перепад напруги в електричної мережі. Щоб ваш телевізор, холодильник або новітній комп'ютер не згоріли, необхідно захистити техніку від можливих поломок в силу перепаду напруги, і в цьому вам допоможе спеціальне обладнання.
Інструкція
1
Купуючи сучасну побутову техніку або електроніку, не забувайте, що тривалість її безперебійної роботи залежить не тільки від розробок її виробників, а й від якості споживаної електроенергії. Але якщо захистити побутову техніку від можливих навантажень, її не зможе вивести з ладу ні відключення напруги в мережі, ані значні скачки і перепади напруги. Ви запитаєте, як захистити побутову техніку та інноваційну електроніку, встановлену у вас вдома або в робочому офісі? По-перше, купуйте техніку з уже «вбудованою» захистом, передбаченої її виробником.
2
Так сучасні моделі пральних машин просто перестають працювати, мимовільно відключаючи, коли напруга в електричній мережі різко знижується нижче позначки в 180 Вольт. Якщо ваша побутова техніка купувалася відносно давно і не має вбудованого захисту або заводських методів недостатньо, задумайтеся про заходи її додаткового захисту. По-друге, щоб захист побутової техніки була максимально функціональною, встановіть у вашому приміщенні спеціальне стабілізуючий обладнання. Незалежності від вартості вами стабілізатора напруги, такий прилад обійдеться вам набагато дешевше, ніж якби вам довелося здійснювати заміну згорілої через перепад напруги електроніки у недавно купленій побутової техніки.
3
Бажаючи захистити побутову техніку від перепадів напруги, ще до покупки стабілізатора визначте, які конкретно прилади у вашій квартирі максимально схильні до впливу перепадів напруги. Приміром, якщо для вашого холодильника певні електричні коливання можуть виявитися безпечними, то для деяких видів електроніки вони стануть просто смертельними. Чи не забуваєте, що якщо стрибок момент стрибка напруга якось співпаде з включенням мотора холодильника, то і даному побутового приладу не уникнути перегоряння.
4
Захищаючи електроніку від короткочасних сплесків напруги в електромережі, встановіть додаткові фільтри на вході, в яких містяться индукционно-конденсаторні ланки пасивного характеру і електронні елементи, включаючи самовідтворюваними запобіжники і варіатори. Але для захисту пральних, посудомийних машин, холодильників навіть якісні мережеві фільтри не підходять - потрібно інноваційний стабілізатор напруги. Такий стабілізатор купуйте з урахуванням потужності всієї вашої електроніки і розташованої в приміщенні побутової техніки, при цьому запас потужності рекомендується залишати не менше 30%.