Як змінити зображення в масштабі.

Сучасні фотоапарати і навіть камери в мобільних пристроях створюють досить чіткі фотографії хорошої якості. І чим вище якість зображення, тим більше його дозвіл. Проте, в деяких випадках велика фотографія і займає надто багато місця на вінчестері.
Вам знадобиться
  • - графічний редактор.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте програму Adobe Photoshop, зайдіть в розділ Image і знайдіть пункт Image Size. Клацніть по пункту, щоб відкрити вікно редагування розміру зображення. Встановіть необхідне співвідношення сторін, звернувши увагу на одиниці виміру.
2
Якщо для перегляду фотографій ви використовуєте програму ACDSee, змінити розмір картинки можна прямо в ній. Зайдіть в пункт Edit і клацніть по кнопці Resize. Додаток надасть можливість вказати розмір зображення в пікселях або вирізати шматок картинки вручну. Ви можете вказувати різні параметри для зображення. Однак не варто забувати про те, що при розтягуванні зображення дуже сильно зменшується якість, і при цьому можуть виникнути різні дефекти.
3
Якщо на вашому комп'ютері не встановлено жодної програми для редагування зображень, не турбуйтеся. Вас виручать сайти в інтернеті. Перетворити картинку в аватар можна на сайті http://resize.allavatars.ru. Вам буде потрібно вказати шлях до початкової фотографії і потім зберегти перетворений варіант.
4
Зайдіть на сайт http://www.fanstudio.ru/index.php, що пропонує більш широкі можливості для редагування фотографій. Завантажте ваше зображення за допомогою кнопки "Обзор". Перейдіть на вкладку «Размер знімка» і виберіть потрібний пункт «Обрізка зображення» або «Зміна розмірів знімка». Проведіть перетворення і збережіть отриманий варіант картинки. Деякі програми надають різні ефекти для фотографій: рамки, написи, прикраси і навіть календарі. Є й онлайн-обробники такого роду, наприклад, за адресою http://effectfree.ru знаходиться сайт з величезним набором святкових шаблонів.