Як зробити брошка у вигляді квітки. Брошка своїми руками.

Іноді буває дуже складно підібрати прикрасу на плаття, жакет, пальто. То не підходить колір, то бентежить форма, а то влаштовує і те й інше, але за такою ціною можна купити ще одне пальто. Як бути? Зробити брошки своїми руками, за своїм смаком.
Інструкція
1
Найпростіше зробити квітку з органзи - тонкої прозорої тканини, дуже легкої в обработке.Сначала потрібно вирізати шість пелюсток - три близько 7 сантиметрів в діаметрі і три в діапазоні від 2 до 5 сантиметрів. Ви можете вирізати їх в вигляді кіл, овалів або у формі «сльози .Для більш пишних квітів виріжте більше пелюсток.
2
Зробіть пелюстки чашоподібними, провівши кожен з них усіма краями над відкритим вогнем. Не тримайте близько до полум'я! Органза не повинна швидко плавитися, а тим більше горіти. Якщо це відбувається, підійміть пелюстка ще вище над полум'ям. Використовуйте пінцет, щоб не відчувати дискомфорту від високої температури. Якщо краї пелюстки почали вигинатися назовні, відсуньте його від вогню і надайте потрібну форму.
3
Зберіть пелюстки в квітку, від великого до малого.
4
Всуньте нитку в голку і нанизуйте на неї пелюстки. Почніть знизу, з самого великого. Коли ви витягнете голку, надіньте на неї намистинку або бісер.
5
Просмикніть голку вниз і знову поверніться на вершину. Можете додати намистин. Нанизуйте пелюстки на нитку кілька разів - це допоможе сформувати центр квітки. Зупиніться, коли голка буде внизу. Зауважте нитку і відріжте надлишки.
6
Прикріпіть квітка на шпильку або на основу для брошки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/embed/L2X9fa0Q_9Q