Як налаштувати медіа центр.

Windows Media Center - це повнофункціональне медіапріложеній, яке дозволяє переглядати телебачення, DVD-відео і фотографії, а також грати в ігри і слухати музику на комп'ютері. Windows Media Center поставляється з Windows Vista Home Premium і Ultimate, а також з Windows XP Media Center Edition. Перед запуском програми її слід правильно налаштувати.
Інструкція
1
Натисніть кнопку "Пуск", "Все програми" і потім "Windows Media Center." Клацніть "Налаштування". Виберіть "Загальні". Натисніть кнопку "Майстер настройки Windows Media Center".
2
Виберіть вкладку "Налаштування підключення до інтернету." Натисніть "Далі". Виберіть "Так", якщо підключення до інтернету є постійним. Виберіть "Ні", якщо необхідно підключити його вручну. Виберіть функцію "Тест" для того, щоб випробувати інтернет-з'єднання.
3
Переконайтеся, що у вас встановлено ТВ-тюнер, а система визначила його. Натисніть кнопку "Налаштування ТВ-сигналу". Подивіться, вказали ви правильний регіон, і виберіть "Так, використовувати цей регіон для настройки ТВ-послуг". В іншому випадку виберіть "Ні, я хочу вибрати інший регіон". Натисніть "Далі". Виберіть "Налаштувати телевізійний сигнал автоматично." Якщо конфігурація ТВ-сигналу задана вірно, натисніть кнопку "Так". Якщо ж ні, то виберіть "Ні, я хочу спробувати ще раз" або "Ні, перейти до ручної налаштування ТВ». Коли конфігурація буде завершена, натисніть "Далі", щоб зберегти установки.
4
Натисніть клавішу "Налаштування динаміків". Виберіть тип кабелю, який використовується для підключення колонок до комп'ютера. Якщо ви не впевнені в ньому, перевірте документацію. Для ноутбука виберіть тип "Вбудовані". Натисніть "Далі". Виберіть кількість динаміків. Якщо у вас встановлено дві колонки, виберіть пункт "2 динаміка". Для п'яти динаміків і більш виберіть "об'ємне звучання 5.1" або "об'ємне звучання 7.1". Клацніть по клавіші "Тест" для перевірки ваших динаміків, потім вкажіть, чи вдалася вам почути відтворений звук. Натисніть кнопку "Готово".
5
Виберіть вкладку "Налаштування телевізора або монітора". Натисніть "Далі". Якщо ви хочете дивитися відео на поточному екрані, натисніть кнопку "Так, використовувати цей монітор як переважний або ж" Ні, я хочу використовувати інший дисплей ". Виберіть тип монітора, який підключений до комп'ютера. Якщо ви використовуєте ноутбук, натисніть кнопку" Вбудований екран ". Якщо ви використовуєте ЕПТ-монітор, виберіть" Монітор ". Для пристроїв з плоскою панеллю вкажіть" Плоский екран ". Також ви можете вибрати" ТВ "чи" Проектор ". Натисніть" Далі ". Виберіть ширину екрану. Вкажіть« Стандарт » для ЕПТ-монітора і "Широкоформатний" для ЖК-монітора або ноутбука. Підтвердіть настройки, натиснувши клавішу "Готово".