Як налаштувати смс. Як відправити смс на короткий номер.

Прийом та передача sms-повідомлень - одна з основних функцій мобільних телефонів. З швидким обміном повідомленнями спрощується спілкування, з'являється можливість зв'язку з будь-якою людиною в разі потреби. Однак для користування даною послугою її потрібно спочатку правильно підключити.
Інструкція
1
Дізнайтеся деталі про ваше тарифі. Деякі оператори не вимагають докладання якихось додаткових зусиль від абонента, щоб підключити sms-повідомлення. Абоненту досить прийти в обраний офіс, придбати і оформити в зазначеному порядку сім-карту, і після її активації автоматично підключається можливість спілкування за допомогою sms. Але деякі пристрої і стільникові оператори таку функцію не підтримують, і потрібно вручну налаштовувати послугу з обміну повідомленнями.
2
Скористайтеся доступом в інтернет, відвідайте сайт вашого оператора стільникового зв'язку, щоб налаштувати sms на телефоні. Це потрібно зробити для з'ясування умов з надання даних послуг. Зазвичай в мережі на сторінці оператора публікуються вимоги до sms-спілкуванню, правила і порядок підключення послуги. Це значно полегшує настройку подібного способу зв'язку.
3
Почніть настройку sms на телефоні з визначення sms-центру. Це контактний номер, який виконує роль сервісного центру для конкретного оператора зв'язку і представляє собою «пункт сполуки» двох абонентів за допомогою повідомлень. Номер sms-центру зазвичай вказаний на відповідному сайті в інтернеті, і його потрібно ввести у вікно налаштувань телефону, що вимагає введення координат центру обміну повідомленнями.
4
Виберіть в налаштуваннях sms-повідомлень їх тип. Якщо ви плануєте обмінюватися тільки текстовими sms, тоді виберіть повідомлення типу «Текст». Якщо передбачається обмін електронною поштою, факсимільними чи голосовими повідомленнями, то слід вказати відповідні пункти в меню налаштувань - «E-mail», «Факс», «Голос».
5
Підключіть послугу «Звіт про доставку», щоб мати можливість отримання підтвердження про доставку повідомлень. При цьому у разі доставки sms, вам прийде спеціальне повідомлення про те, що абонент отримав ваше послання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PM1LuuTPmGQ
Якщо ви любите співати, не забувайте, що ніколи не можна в повну силу користуватися голосом , попередньо його не налаштовані. Всього кілька хвилин простих вправ разогреют ваші зв'язки, і ви, напевно, зможете вразити аудиторію своїми вокальними даними.
Інструкція
1
Щоб налаштувати голос, для початку потрібно правильно підготуватися до розспівування, а саме: підніміть підборіддя, випрямтеся, розслабте коліна і м'язи живота і не забувайте про дихання - вчасно поповнюйте запаси повітря в паузах між співом.
2
Виконайте вправу-розспівування для настройки голоси. Воно розігріє ваші голосові зв'язки. Візьміть ноту, в комфортному для вас діапазоні і пропевайте її до тих пір, поки у вас не закінчиться дихання. Перейдіть в наступній ноті і так всю октаву (або дві).
3
Добре налаштовує голос вправу з муканням: наспівуйте «м-м-м» з закритим ротом (губи нещільно зімкнуті, зуби один одного не стосуються, гортань опущена). Якщо все правильно, то ви повинні відчувати лоскотання на губах.
4
Мукайте хвилин десять на різні лади і в різних тональностях. Після такого налаштування голосу можна приступати до співу!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GQU_QU69uB8
Корисна порада
Не забувайте зволожувати гортань і зв'язки під час виступів та інших навантажень на голос.