Як зупинити активацію.

Активація Windows - необхідна процедура для продовження її використання на законних підставах. Зупинити її ви можете різними способами, в тому числі і введенням ліцензійного ключа.
Вам знадобиться
  • - ліцензійний ключ Windows.
Інструкція
1
Якщо у вас немає ліцензійного ключа Windows, ви можете придбати його на офіційному сервері Microsoft в розділі «Покупки», а також у різних великих інтернет-магазинах продажу програмного забезпечення - варіантів безліч. Якщо ви набували операційну систему Windows разом з комп'ютером, перегляньте її ліцензійний код на спеціальній наклейці корпусу комп'ютера або ноутбука. Введіть його у вікні активації, зателефонуйте до служби технічної підтримки Microsoft і дізнайтеся код активації на основі серійного номера продукту.
2
Якщо ви не хочете купувати ліцензійний ключ Windows, скористайтеся іншим способом продовження використання операційною системою шляхом переведення системної дати. Для цього перезавантажте комп'ютер, при його включенні натисніть кнопку переходу в БІОС - зазвичай для цього потрібно натиснути клавішу delete. Введіть, якщо необхідно, пароль і за допомогою стрілок перейдіть в меню редагування системної дати.
3
Переведіть її на ту, яка відповідала датою установки операційної системи, вийдіть з БІОСа, зберігши настройки. Зайдіть в операційну систему і перегляньте, скільки ще днів залишилося до її активації. Цей спосіб не зовсім зручний і має свої особливості у вигляді некоректної роботи багатьох програм і неправильного відображення системної дати.
4
Скористайтеся способом видалення запису про активацію їх реєстру Windows, проте врахуйте, що це незаконно, як і багато інших способів безкоштовної активації операційної системи, пропоновані різними ресурсами інтернету. Поважайте працю розробників і користуйтеся оплаченими ліцензійними копіями операційної системи та інших програм або користуйтеся їх безкоштовними аналогами, наприклад, операційна система Ubuntu. Багато хто з них навіть зручніше у використанні, ніж Windows.
Корисна порада
Придбайте ліцензійний ключ до операційної системи, щоб позбутися від необхідності перевстановлення.