Як відчистити стару фарбу.

В ході ремонту часто виникає необхідність видалення старої фарби з поверхні. Її потрібно відчистити, навіть якщо вам здається, що вона тримається міцно. Це допоможе вам позбавитися від зайвих нерівностей на стіні.
Вам знадобиться
  • - скребок;
  • - будівельний фен;
  • - спеціальні змивки;
  • - шпатель;
  • - болгарка.
Інструкція
1
На практиці універсального методу для зняття старої фарби не існує. Комбінуючи різні способи, ви отримаєте хороший результат.
2
Для початку скористайтеся ручним способом. Для цього візьміть просте пристосування - скребок. Будуть потрібні великі фізичні зусилля, щоб видалити невелику ділянку фарби. Замість скребка можете застосувати кельму каменяра.
3
Ще один спосіб видалення старої фарби - за допомогою будівельного фена. Всередині у нього знаходиться вентилятор і спіраль розжарювання. Швидкість подачі повітря і температура регулюються.
4
Працюйте в струмені гарячого повітря, так як остигає фарба швидко втрачає пластичні властивості. Коли шар спучиться і розм'якшиться, зніміть його стамескою або металевим шпателем.
5
Даний метод добре підходить для обробки дерев'яної поверхні. Працюйте обережно, щоб не обвуглилася основа під фарбою. Вийміть скла з вікон, щоб вони не тріснули.
6
Не використовуйте будівельний фен для очистки металевих поверхонь. Висока теплопровідність металу не дозволить нагріти фарбу до потрібної температури.
7
Обережно працюйте поруч з меблями та іншими займистими предметами. Чи не нахиляйтеся над працюючим феном - голову тримайте на рівні або нижче інструменту. Провітрюйте приміщення, так як нагріта фарба виділяє токсичні речовини. По можливості працюйте на вулиці.
8
Після видалення старої фарби поверхню зашпаклюйте і просушіть. Обробіть грунтовкою і нанесіть нове покриття.
9
Наступний спосіб видалення старої фарби - хімічний. Використовуйте спеціальні змивки. Вони містять органічні розчинники і кислоти. Багато змивки мають гелеобразную консистенцію.
10
Нанесіть її пензлем на поверхню, що очищається. Фарба спучиться і розм'якшиться. Видалити її за допомогою шпателя або жорсткою щіткою. Не користуйтеся пластиковими інструментами.
11
Електромеханічний спосіб видаляє фарбу з будь-якої поверхні. За допомогою насадок на болгарку ви очистите поверхню навіть на мінімальних обертах. Недолік даного методу - велика кількість пилу і швидкий знос насадок.