Як підключити МТС модем. Як встановити модем мтс на комп'ютер.

USB- модем компанії МТС - пристрій легке, компактне і універсальне. Деякі моделі модемів мають слоти для карт пам'яті, так що ви зможете їх використовувати не тільки для веб-серфінгу, але і для перенесення файлів. А встановити модем на комп'ютер і підключитися з його допомогою до інтернету зможе навіть абсолютний новачок. Єдина умова - ви повинні знаходитися в зоні покриття МТС.
Вам знадобиться
  • - 3G-модем МТС;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Оберіть 3G-модем з найбільш привабливими для вас технічними характеристиками в інтернет-магазині або звичайному магазині-салоні компанії МТС. Підберіть відповідний тариф зі списку пропозицій компанії. Оформіть покупку.
2
Придбайте також кабель-подовжувач USB. Це не обов'язково, але на практиці часто виявляється корисним. Застосування кабелю дозволить вам розмістити модем в точці з найбільш високим рівнем сигналу. Тільки не купуйте занадто довгий кабель - може статися так, що через неминучих втрат при передачі даних операційна система комп'ютера взагалі не зможе розпізнати модем.
3
Вставте SIM-карту в призначений для цього слот модему. Докладні інструкції, як це правильно зробити, шукайте в «Керівництві користувача - воно повинно знаходитися в коробці разом з« Довідником абонента МТС.
4
Увімкніть комп'ютер. Вставте модем в будь-який вільний USB-порт комп'ютера напряму або через подовжувач. Зачекайте, поки завершиться автоматична установка драйверів модему і програми управління «Коннект менеджер. Якщо автозапуск не спрацював, відкрийте папку з файлами модему в провіднику Windows і запустіть AutoRun.exe вручну подвійним клацанням миші.
5
Зачекайте поки «Коннект менеджер розпізнає модем і мережа - у вікні програми з'явиться напис« SIM-карта готова до використання. Якщо рівень сигналу занадто слабкий або його взагалі немає, перемістіть модем в інше місце, використовуючи подовжувач (індикатор рівня сигналу знаходиться в правому верхньому куті вікна програми).
6
Встановіть з'єднання з інтернетом, натиснувши на кнопку «Підключити. Якщо зона покриття 3G нестійка або взагалі відсутня, попередньо змініть тип мережі в меню «Налаштування на« Пріоритет 3G або «Тільки EDGE/GPRS. Як тільки з'єднання буде встановлено, у вікні програми з'явиться напис «Підключений до 3G (або« Підключений до 2G, якщо ви міняли настройки).
7
Слідкуйте за ходом функціями у вікні і по індикатору на корпусі модему. Коли встановлюється індикатор повинен горіти безперервно. При цьому колір індикатора буде змінюватися в залежності від типу мережі - 3G, EDGE і т.д. Детальніше про це ви можете прочитати в «Керівництві користувача.
Корисна порада
Суттєво підвищити якість зв'язку вам допоможуть підсилювачі для 3G-модемів, які можна придбати в магазинах. Але й «народні рецепти» теж ігнорувати не варто. Як показує практика, застосування каструль і консервних банок для посилення сигналу теж дозволяє досягти помітного ефекту.