Як поміняти шрифт в заголовку.

В операційній системі Microsoft Windows користувач може налаштувати відображення різних компонентів за власним смаком. Навіть такі дрібні елементи, як кнопки управління вікнами або смуга прокрутки можуть мати нестандартний вигляд. Для редагування доступна не тільки колірна схема оформлення вікон. Якщо необхідно, користувач може поміняти і шрифт в заголовку вікна.
Інструкція
1
Щоб змінити розмір і стиль шрифту в заголовках вікон, викличте діалогове вікно «Властивості: Екран». Зробити це можна кількома способами. Перший спосіб найшвидший: клікніть в будь-якому вільному від файлів і папок місці «Робочого столу» правою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть останній пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші, - відкриється потрібне вікно.
2
Якщо з якихось причин перший спосіб вам не підійшов, скористайтеся іншим: натисніть кнопку «Пуск» або клавішу Windows на клавіатурі і відкрийте «Панель управління». В категорії «Оформлення і теми» виберіть значок «Екран», якшо по ньому лівою кнопкою миші, або виберіть будь-яке із завдань в списку, розташованому у верхній частині вікна.
3
Відкривши діалогове вікно «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Оформлення». Тут ви зможете вибрати розмір шрифту для всіх елементів. Скористайтеся списком, що випадає в поле «Розмір шрифта», щоб встановити потрібне вам значення. Для редагування розмірів і стилів шрифтів заголовків активних і неактивних вікон натисніть на кнопку «Додатково», - відкриється ще одне діалогове вікно.
4
В поле «Елемент» за допомогою списку оберіть пункт «Заголовок активного вікна». Для редагування стануть доступні кілька параметрів. В поле «Шрифт» виберіть відповідний стиль шрифту, скориставшись списком, що випадає. Всі зміни будуть наочно відображатися на мініатюрі в верхній частині вікна. В поле «Розмір» за допомогою кнопок зі стрілками відрегулюйте висоту шрифту, налаштуйте колір оформлення заголовків вікон.
5
Виберіть в полі «Елемент» пункт «Заголовок неактивного вікна» і внесіть ті ж самі зміни. Натисніть на кнопку ОК у вікні «Додаткове оформлення», підтвердивши тим самим нові параметри. У вікні «Властивості: Екран» натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно, натиснувши кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна.