Як зав'язувати краватку-оселедець.

Краватка-оселедець знову входить в моду. І тягне за собою проблему для його володарів - необхідність підібрати для нього достатньо маленький, але при цьому не занадто простий і непоказний, вузол. Для такого краватки найбільше підходять три способи зав'язування.
Вам знадобиться
  • краватку
Інструкція
1
Універсальний вузол. Повісьте краватку перед собою: широкий кінець виявиться праворуч, а вузький - слева.Перекіньте правий кінець поверх лівого. Потім проведіть його під лівим кінцем назад в праву сторону.Подніміте широкий кінець і покладіть його в шийну петлю. Протягніть через петлю влево.Снова поверніть широкий кінець вправо, просмикніть в петлю знизу вверх.В вийшов вузол проденьте широкий кінець зверху вниз. Акуратно розправте і затягніть краватку.
2
Вузол «Принц Альберт» (для краваток з м'яких тканин). Розташуйте краватку так само, як і в першому варіанті. Правий широкий кінець покладіть зверху вліво на вузький, потім проведіть його під вузьким кінцем і знову перекиньте наліво сверху.Пропустіте широкий кінець під вузьким вправо. Перекиньте його вліво, підніміть вгору і пропустіть в шийну петлю ізнутрі.Проденьте широкий кінець в вийшов вузол зверху вниз.
3
Вузол «Кавендіш». Покладіть правий кінець краватки поверх лівого, після чого пропустіть його під вузьким кінцем направо.Перекіньте широкий кінець наліво і Протягніть знизу вгору зсередини в петлю. Опустіть вниз вправо, пропустіть під вузлом і тонким кінцем праворуч налево.Перекіньте зліва направо, пропустіть в шийну петлю зсередини знизу вверх.Проденьте широкий кінець в вийшов вузол зверху вниз.
Зверніть увагу
Тонкі краватки популярні завжди. Як і в минулому році і в цьому вони теж в моді. Сучасні тонкі краватки часто називають «оселедцем». Вони підійдуть для всіх - їх носять як чоловіки, так і жінки - краватка універсальний.
Корисна порада
Найбільш популярними вважаються вузькі одноколірні краватки-оселедця, зроблені з м'якого сатину і нагадують шовкове полотно. Такі вузькі краватки найкраще виглядають з невеликими вузлами трубо-подібної форми. Зазвичай основним завданням при зав'язуванні вузла на краватці буде добитися того, щоб він висів прямо і рівно.