Як виїхати жити на Кіпр. жити на Кіпрі за і проти.

Кіпр вважається привабливим місцем для проживання і все більше привертає до себе мігрантів. Навколо острова прозоре море, на ньому теплий клімат і прекрасна природа. Якщо ви хочете переїхати в цей чудовий куточок, то вам потрібно буде вибрати один з можливих варіантів переїзду.
Інструкція
1
Найпростішим способом перебування в країні вважається покупка або оренда житла. Ви зможете отримати тимчасовий дозвіл на проживання терміном від одного року до чотирьох років. Але для цього будьте готові надати в місцевий імміграційний офіс наступні документи: закордонний паспорт, 4 фотографії, заяву, довідку про володіння рахунком (не менше семи тисяч доларів США), копію документів про оренду або купівлі житла. Оформити постійний вид на проживання ви також зможете після покупки житла вартістю не менше трьохсот тисяч доларів США. Тоді ви зможете отримати статус резидента строком на один рік. Завдяки йому у вас з'явиться право перебувати в країні 365 днів у році. Але якщо ви виїдете з країни і не повернетеся в неї протягом пари місяців, то вам доведеться отримувати візу заново і оформляти новий документ.
2
Якщо ви одружилися на громадянці Кіпру або вийшли заміж за кіпріота, то вам без праці оформлять постійний дозвіл на проживання. Через три роки ви зможете отримати громадянство.
3
Постійне дозвіл на проживання на острові ви зможете отримати, якщо хочете відкрити на Кіпрі офіс міжнародної компанії або зайнятися бізнесом, абсолютно безпечним для економіки країни. Якщо ви зважаєте затребуваним фахівцем в будь-якої діяльності і прибудете на Кіпр на запрошення працедавця, то вам дозволять жити в країні легально. Але ви не повинні претендувати на посаду, яку міг би зайняти місцевий житель.
4
Ви зможете жити на Кіпрі на легальних умовах, не вести ніякої діяльності і абсолютно не працювати. Але головне, доведіть, що ви з-за кордону вам приходить дохід від вашої сім'ї, і становить він не менше десяти тисяч євро на рік на одну людину. У такому випадку ви також отримаєте всі необхідні документи. Живіть за законами цієї чудової країни, і тоді нічого не завадить вам насолоджуватися морем, сонцем і мальовничою природою дивного острова.
Кожна країна має свої традиції і правила. Навіть при шанобливе ставлення до туристів у різних країнах вимоги до дотримання деяких правил дуже суворі. Щоб уникнути непорозумінь і не вплутуватися в конфлікти в чужій країні, збираючись у поїздку, необхідно вивчити правила поведінки та вимоги до одягу в цій державі.
Інструкція
1
Острів Кіпр - просто райське місце для відпочинку, тому туристи приїжджають сюди, в основному, в літній період - з травня по жовтень місяць. Чоловіки на пляжах Кіпру зазвичай відпочивають в коротких шортах, відмінно виглядають на атлетичної фігурі. Можна засмагати і купатися в плавках або довгих трусах-шортах. Не забудьте про бейсболці, щоб захистити голову від палючих сонячних променів.
2
На пляжі жінкам підійдуть різноманітні купальні костюми - спільні, роздільні, свім-дрес (з короткою спідницею), танкіні. Тільки купальники з плавками-стрінгами для цієї країни не зовсім підходять.
3
Що стосується загоряння топлес, то це на пляжах Кіпру не заборонено, але виглядає дуже зухвало - і з моральної точки зору (адже на пляжі загоряють не тільки дорослі), і з точки зору зайвого інтересу завсідників місцевих пляжів. До того ж для жіночого здоров'я засмагати без верхньої частини купальника дуже шкідливо.
4
У туристичний сезон на Кіпрі жінки ходять одягненими в звичайну жіночий одяг - сарафани, сукні різних фасонів і довжини, футболки, майки, шорти (не надто короткі), спідниці, брюки. Чоловічий міський гардероб так само демократичний - це футболки, сорочки, штани і шорти різних забарвлень.
5
З'являтися чоловікові поза пляжу з голим торсом не рекомендується. Це виглядає дивно і вважається неповагою до оточуючих. Навіть якщо вам дуже жарко, в місті слід надягти футболку. Те ж стосується і жінок - в купальнику, навіть якщо ви зверху надягли шорти або прозоре Паре, в місті з'являтися не варто.
6
Перед тим, як вийти в місто, ще в номері готелю огляньте себе і оцініть, як ви одягнулися. Подумайте, чи не виглядаєте ви зухвало і провокаційно. Від того, як ви одягнені, залежатиме ставлення до вас оточують. Звичайно ж, молода дівчина у відкритих одягах приверне до себе чимало чоловічих поглядів, але кіпріоти можуть неправильно зрозуміти ваші наміри і запропонувати вам зовсім не те, що ви хочете. Тому одягайтеся на Кіпрі гідно і красиво, адже для цього тут є всі умови.