Як створити домашній бізнес.

Багато людей мріють про те, щоб створити свій домашній бізнес, який приноситиме додаткові доходи крім основної роботи. Адже грошей, згідно відомому прислів'ї, багато не буває.
Інструкція
1
Оцініть свої знання та вміння в тій чи іншій галузі. Наприклад, ви відмінно шиєте. Відкривайте на дому ательє з ремонту та пошиття одягу, давайте відповідну рекламу і починайте заробляти гроші. Правда, перед подібним кроком необхідно ретельно розрахувати рентабельність вашого «виробництва», скласти бізнес-план, і т.п.
2
Використовуйте непотрібне вам приміщення: квартиру, дачу, гараж або ділянка необроблюваної землі для здачі в оренду. Це може принести непоганий додатковий дохід. Можна здавати відразу кілька об'єктів.
3
Пропонуйте послуги репетитора, якщо ваші знання з якого-небудь з навчальних предметів дозволяють вам це зробити. Наприклад, якщо ви відмінно розбираєтеся в математиці, організуйте підготовку до ЄДІ - такі заняття зараз дуже затребувані.
4
Знайдіть джерело заробітку в інтернеті. Якщо ви грамотні й всебічно розвинені, можна стати копірайтером - писати рекламні або інші тексти на замовлення. Якщо вам вдасться знайти великого замовника - на цьому можна непогано заробити. Існують також різноманітні фріланс-біржі, де всім бажаючим пропонується різноманітна робота з програмування, web-дизайну, створенню сайтів з нуля і т.д.
5
Грайте на біржі «Forex» в інтернеті. Основний принцип її дії - гра на коливаннях валют. Для того, щоб навчитися всіма правилами функціонування даної біржі почніть з демонстраційних варіантів, вивчіть відповідну літературу. Пізніше, коли відточите свою майстерність, переходите до реальних грошей. При невеликих вкладеннях біржа може приносити до 100% і більше окупності. Хоча, як і у всіх іграх на гроші, тут також є свої ризики.
6
Займіться електронною комерцією в інтернеті. Для створення цього виду бізнесу, вам знадобиться web-cайт, а також послуга або товар, яка буде на ньому продаватися. Web-сайт можна зробити самому або звернутися за допомогою до фахівця відповідного профілю. В якості товару можна для початку використовувати будь-які партнерські програми, пропонованими послугами може бути копрайт, web-дизайн та інші.
Підприємцю не обов'язково працювати в офісі. Якщо у вас немає такої можливості або бажання, відкрийте домашній бізнес і займайтеся цікавим вам справою на дому. Таких справ чимало: будинки можна перекладати, давати консультації, викладати, шити або пекти торти. Ідеї залежать лише від вас.
Інструкція
1
За законом будь бізнес підлягає державній реєстрації. Увійдіть в якості індивідуального підприємця за своїм домашньою адресою. Реєстрація займає 5 робочих днів і проводиться в податковій інспекції за місцем прописки при пред'явленні паспорта, заяви по належній формі та квитанції про сплату державного мита (800 рублів).
2
Займайтеся будинку тією ж діяльністю, якою ви займалися раніше в офісі (наприклад, переклади або консалтинг), або будь-яким іншим цікавим вам справою (фотографія, шиття). Вибір ідеї залежить від вашого бажання і від попиту на ті чи інші послуги. Якщо ви перекладач з невеликим досвідом роботи і захоплюєтеся фотографією, в якій досягли успіху, спробуйте стати фотографом, так як конкуренція на ринку перекладацьких послуг вище.
3
Для домашнього бізнес а вам знадобиться обладнання (залежно від вашого заняття) і просування. Перших клієнтів шукайте ще до відкриття свого бізнес а через знайомих, які, в свою чергу, зможуть порекомендувати вас іншим знайомим. Також подумайте про всілякі способи реклами в інтернеті, газетах тощо.
4
Приділіть якомога більше уваги рекламі в соціальних мережах, особливо якщо ваш бізнес "виріс" з вашого хобі. Якщо хорошого юриста або перекладача потенційні клієнти будуть шукати через своїх партнерів і контрагентів, сайти, конференції, то фотографа або пекаря весільних тортів зазвичай вибирають через знайомих або групи за інтересами. Крім того, просування в соціальних мережах майже не вимагає матеріальних витрат.
5
Подбайте про те, щоб зв'язок з вами була максимально зручною. Нерідко клієнти просто не можуть додзвонитися або дочекатися швидкої відповіді від тієї чи іншої фірми і йдуть до її конкурентам, що пропонують гірші послуги. Зробіть хоча б найпростіший сайт. Ваш телефон та адресу електронної пошти повинні бути на самому видному місці на цьому сайті. Надрукуйте візитки і роздавайте їх своїм знайомим і клієнтам. Візьміть собі за правило перевіряти електронну пошту в робочий час кожну годину і не вимикати телефон навіть у неробочий час.