Як зав'язувати шарф на голові. зав'язування шарфів на голові.

Прикрити волосся від вітру, додати своєму образу романтики, підкреслити свою жіночність або просто стати схожою на голлівудських див минулого століття. Все це можливо, якщо знати нехитрі правила зав'язування на голові шарфів, косинок, хусток.
Вам знадобиться
  • шарф
  • косинка
  • хустку
  • палантин
Інструкція
1
Для способу "Капюшон" потрібен квадратний хустку з шовку або шифону. Складіть хустку трикутником. Надіньте на голову. Кінці хустки перехрестите спереду під підборіддям. Кінці хустки зав'яжіть на шиї ззаду.
2
Для "Чарльстона" візьміть тонкий палантин 90 х 180 см. Накиньте палантин на голову, щільно стягніть його на потилиці. Тканина, що залишилася позаду, міцно стягніть в джгут. Потім зробіть з нього вузол. Кінці шарфа розпустіть.
3
Для способу "Чаювання" береться Щелково або бавовняний хустку розміром 90 х 180 см. Шарф складіть навпіл по довгій стороні, накиньте на голову. Скрутіть шарф джгутом на потилиці. Скручений шарф потрібно обернути навколо голови спочатку від потилиці вперед, потім - знову до потилиці. Просмикніть кінець шарфа під джгут.
4
Щоб зробити "Іспанську фієсту", потрібен шовковий або шифоновий шарф довгою до 200 см. Зауважте своє волосся у хвіст. Розділіть його навпіл. Шарф - теж на два рівні частини. Підстава хвоста обв'яжіть шарфом. Кожен з кінців шарфа закрутіть навколо пасом. З'єднайте обидва кінці, закріпивши їх внизу бантом.
Корисна порада
Капюшон - підійде жінкам будь-якого віку і з будь довгою волос.Чарльстон - віддають перевагу пані бальзаківського возраста.Чаепітіе - варіант для вечірнього коктейлю або романтичної прогулянки в теплу пору года.Іспанская фієста - для власниць довгих і густого волосся. Брюнетки повинні підбирати для такого способу прикраси своєї голови шарфи яскравих тонів, а блондинки - пастельних.