Як збільшити швидкість прийому інтернету. Як підвищити швидкість прийому на модемі.

Більшість торрент-мереж використовують під час підрахунку рейтингів, на які впливає кількість переданої інформації. Користувачам з високими рейтингами представляються різні бонуси по завантаженню інформації з торрент-трекера. Одним з таких способів збільшення рейтингу є збільшення швидкості прийому.
Вам знадобиться
  • Торрент-клієнт, наприклад, uTorrent.
Інструкція
1
Зверніться до вашого інтернет-провайдера і поміняйте свій тарифний план на той, який передбачає більш високу швидкість вхідного трафіку. Якщо знадобиться, то поміняйте провайдера. Якщо ви користуєтеся з'єднанням dial-up, перейдіть на кабельне або DSL з'єднання. Перевірте швидкість свого з'єднання на SpeedTest.net.
2
Закрийте всі програми, які пов'язані з інтернетом і не використовуються для скачування/роздавання файлів. Для завантаження/роздачі інформації використовуйте комп'ютер, коли ви не працюєте на ньому.
3
Для того щоб оптимізувати настройки торрент-клієнта зніміть заборону на максимальну швидкість прийому. Правою кнопкою мишки натисніть на значок uTorrent і виберіть у меню для пункту «Обмеження прийому» значення «Не обмежено».
4
У головному меню відкрийте пункт «Налаштування» та виберіть пункт «Швидкість». Для загального обмеження швидкості прийому встановіть в пункті «Без ліміту» значення (0). Приберіть прапорець для пункту меню, який передбачає обмеження швидкості прийому, коли немає завантажень. Крім цього, задайте максимальні значення: для сполук - п'ятдесят, для бенкетів на один торрент - вісімдесят. Встановіть тридцять слотів прийому на торрент.
5
У рядку «Черговість» вкажіть 15 - це граничне число активних торрентів. Приберіть значок в полі, який передбачає обмеження прийому по закінченні прийому активного торрента. Надайте завантаженнях менший пріоритет, ніж прийомам.
Зверніть увагу
Програм, які збільшують швидкість інтернету, не існує. Люди, що пропонують такі програми для використання, просто хочуть заробити на цьому, не надаючи натомість ніяких гарантій. Не витрачайте свій час на пошук таких програм.
Корисна порада
Користуйтеся останньою версією обраного вами торрент-клієнта, яка містить доповнення для підвищення швидкості прийому файлів.