Як підвищити швидкість мобільного інтернету.

Мобільний інтернет дозволяє вийти в мережу в будь-якій точці, що знаходиться в зоні покриття оператора. Однак він має і ряд недоліків, серед яких порівняно невисока швидкість. Для її підвищення ви можете використовувати один з простих способів.
Інструкція
1
При здійсненні веб-серфінгу налаштуйте свій браузер таким чином, що кількість елементів, що завантажуються разом з інформацією, буде мінімальним. В налаштуваннях вимкніть завантаження картинок, а також java і flash додатків. Ви також можете використовувати спеціалізований браузер Opera mini. Спочатку він був розроблений для використання на стільникових телефонах, тому вам буде потрібно установка java емулятора. Специфіка роботи Opera Mini полягає в тому, що перед відправкою інформації на ваш комп'ютер він попередньо пропускає її через проксі-сервер opera.com, стискає і тільки після цього направляє на ваш комп'ютер. Використовуючи його, ви заощадите до вісімдесяти відсотків трафіку. Ви також можете відключити завантаження картинок і додатків, тим самим мінімізувавши кількість трафіку.
2
При завантаженні файлу з використанням менеджера закачувань вимкніть усі процеси, які можуть зачіпати чинне інтернет-з'єднання. Вимкніть торрент-клієнти, решта менеджери завантажень, а також месенджери і антивірус. Закрийте програми, які містяться на панелі провідника, а також в треї і проконтролюйте дану операцію, запустивши диспетчер задач і відкривши вкладку процесів. Не заводьте додатки до завершення завантаження.
3
При скачуванні файлу з використанням торрент-клієнта дотримуйтесь рекомендацій, викладених у попередньому кроці. Крім цього, налаштуйте додаток для забезпечення максимальної швидкості для конкретного завантаження. Виставте обмеження по кількості одночасно завантажуваних файлів - не більше одного файлу, а також обмеження по швидкості віддачі. Для цього виділіть список файлів і натисніть на нього правою кнопкою мишки. У випадаючому меню зробіть необхідні настройки швидкості віддачі, а також відключіть обмеження по швидкості завантаження, якщо воно є. Встановіть максимальний пріоритет для діючих завантажень і не запускайте програми, що використовують підключення до мережі, до завершення завантаження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a39T7xrw1VM