Як перевернути веб камеру. Як перевернути зображення на веб камері.

Часом користувач персонального комп'ютера стикається, як йому здається, з нерозв'язними завданнями. Але комп'ютер був придуманий людиною, відповідно, рішення конкретної задачі йому під силу. Наприклад, повернути зображення, яке ви отримуєте через веб-камеру.
Вам знадобиться
  • Програма Skype.
Інструкція
1
Насамперед, перевірте з'єднання вашої веб-камери з комп'ютером, а також визначає чи її Skype. Для цього запустіть програму, двічі клацнувши мишею по значку на робочому столі, і спробуйте подзвонити кому-небудь з вашого контакт-листа. Для перевірки гучності звучання голосу з вашого мікрофона натисніть кнопку виклику для абонента Echo (тестовий контакт Skype).
2
Якщо камеру ви не виявили, перейдіть до «Диспетчер пристроїв» і перевірте наявність рядка з назвою веб-камери. Для виклику цього додатка натисніть правою кнопкою миші на значку «Мого комп'ютера» і натисніть на однойменну рядок. За відсутності встановлених драйверів випробуйте їх встановити з диска або завантажити з офіційного сайту.
3
Потім перейдіть до програми, натисніть меню «Інструменти» і виберіть пункт «Налаштування». У вікні, перейдіть до «настройки відео». У вікні натисніть на кнопку «Налаштування веб-камери».
4
У вікні налаштувань картинки, одержуваної з веб-пристрої, знайдіть рядки Image Mirror Flip (дзеркальне відображення картинки) і Image Vertical Flip (дзеркальне відображення картинки). Виберіть необхідну опцію, поставивши відмітку навпроти цього пункту і натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно і зберегти зміни.
5
Перевірити результат внесених змін можна в блоці «Налаштування відео». Перейдіть до нього і подивіться на вікно, яке відображає стан вашого веб-пристрої. Якщо змін не спостерігається, закрийте програму і знову запустіть.
6
У деяких випадках рекомендується оновити конфігураційні файли веб-камери, для цього потрібно перезавантаження. Натисніть кнопку Power на клавіатурі і виберіть пункт «Перезавантаження» або скористайтеся стандартним апплетом виключення комп'ютера в меню «Пуск». Після завантаження комп'ютера запустіть Skype і перевірте зміни.