Як написати шрифт.

Для створення унікальних дизайнерських проектів іноді потрібна наявність певного шрифту. У мережі інтернет зараз можна зустріти велику кількість варіантів растрових шрифтів, але в деяких випадках його необхідно створити на основі своїх ескізів. Скористайтеся програмою Font Creator.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Font Creator;
  • - Gimp.
Інструкція
1
Перейдіть за наступним посиланням http://www.high-logic.com, щоб завантажити дану програму. Наведіть курсор на верхнє меню Download і виберіть пункт FontCreator. На екрані з'явиться спливаюче вікно, в якому необхідно вибрати опцію «Зберегти». Вкажіть папку для збереження і натисніть клавішу Enter.
2
Встановіть програму, потім запустіть її, скориставшись ярликом на робочому столі. У вікні утиліти, оскільки вона незареєстрованих, натисніть кнопку Use Evaluation Version для продовження. У вікні Welcome зніміть відмітку з нижнього рядка і натисніть кнопку Close.
3
Потім натисніть верхнє меню File і виберіть пункт New, або натисніть на іконку нового документа на головній панелі. У полі Font Family Name введіть своє ім'я латинськими буквами. Поставте позначки навпроти пунктів Unicode, Regular, а також Do not include outlines. Натисніть кнопку «ОК», щоб продовжити.
4
Натисніть верхнє меню Insert і виберіть пункт Characters. У вікні, виберіть шрифт (рядок з списком, що випадає Fonts). У блоці з буквами виберіть першу букву алфавіту і запам'ятайте її індекс, наприклад, $ 0041. Потім виберіть останню літеру алфавіту, її індекс буде дорівнювати $ 005A.
5
Перейдіть до порожнього полю Add these character, вкажіть обидва індекси в співвідношенні ($ 0041- $ 005A) і натисніть кнопку «ОК». Перейдіть до графічного редактору і створіть для кожної букви свій окремий файл, виконавши чітке промальовування.
6
Поверніться до програми, натисніть на одну з букв правою кнопкою миші і виберіть пункт Import Image. У вікні, вкажіть шлях до файлу і натисніть клавішу Enter. Потім подредактіруйте розташування зображення та натисніть кнопку «ОК». При випадкової завантаженні іншого зображення скористайтеся кнопкою Load. По завершенню редагування параметрів відображуваних буків натисніть кнопку Generate.
7
Для збереження шрифту натисніть верхнє меню File і виберіть пункт Save. У вікні, вкажіть розташування папки зі шрифтами (за замовчуванням папка Fonts в системному каталозі) та натисніть кнопку Save. Після перезавантаження операційної системи новий шрифт повинен з'явиться у відповідному списку будь-якої програми.