Як використовувати плагін.

Якщо ви коли-небудь стикалися з Photoshop (програмою для редагування піксельної графіки), напевно помічали яка кількість плагінів (фільтрів) використовує даний редактор. Насправді, щоб в них розібратися, досить переглянути на прикладах сферу їх використання.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Все фільтри або плагіни знаходяться в папці з встановленою програмою. Список фільтрів можна переглянути за допомогою спеціального розділу меню «Фільтри». Для цього необхідно запустити програму і перейти до верхнього меню «Фільтри». Подивіться розділи цього меню - список досить значний, але його можна істотно розширити, додавши файли плагінів.
2
Для перевірки роботи плагінів, недавно встановлених, а також стандартних, необхідно відкрити будь-який графічний файл, наприклад, свою фотографію. Потім виберіть фільтр з однойменного меню, перед цим визначивши тип операцій, які ви хочете зробити. Для своєї фотокартки можна спробувати підвищити різкість. Виберіть групу «Різкість» і в списку натисніть на будь-який пункт.
3
У розпочатому каталозі пограйте з настройками, переглядаючи результат на невеликому екрані попереднього перегляду. Для збереження результату зміни текстури картинки натисніть кнопку «ОК», вікно автоматично закриється і результат ваших дій відобразиться на фотографії.
4
В блоці «Різкість» є кілька різновидів, сама використовувана настройка - Unsharp Mask, яка дозволяє досить швидко збільшити чіткість зображення. Спробуйте цей ефект і натисніть кнопку «ОК». Якщо результат вам не сподобався і ви хочете повернути все як було, натисніть клавіші Ctrl + Z або натисніть верхнє меню «Редагування» і виберіть пункт «Крок назад».
5
Варто відзначити, що на одну фотографію можливо накласти поспіль нескінченну кількість фільтрів, тому пробуйте і не бійтеся експериментувати. В налаштуваннях фільтра найчастіше буває кілька повзунків, кожен з яких відповідає за виконання своїх функцій.
6
Для збереження фотографій натисніть сполучення клавіш Ctrl + S. У вікні, введіть назву файлу, виберіть тип об'єкту, що зберігається (для подальшого редагування рекомендується використовувати psd) і натисніть кнопку «Зберегти» або клавішу Enter.