Як вибрати рис для тефтелей. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Тефтели - це м'ясні кульки з додаванням рису, різних овочів. Вони прийшли до Росії з тюркської кухні, але практично у кожного народу є схоже блюдо. Тефтелі вельми поживні, а доданий в них рис дуже корисний. Він містить велику кількість білків, вітаміни групи В, а також калій.
Інструкція
1
Прийшовши в магазин, уважно вивчіть упаковку, в якій знаходиться злак. Сортів рису дуже багато: білий, коричневий, червоний, пропарений, довгозерний, круглозерний, середньозерний, дикий і т.д.
2
Якщо перед вами упаковка з написом длінозерний, то не беріть її, цей сорт вам не підходить. У нього тонке і довге зерно, яке не злипається при варінні, а води поглинає дуже маленька кількість. В основному такий рис підходить для салатів, з нього дуже добре робити гарніри як до рибних, так і до м'ясних страв.
3
Коли до вас в руки потрапив круглозерний рис, то ви повинні знати, що він підходить в основному для приготування молочних каш, запіканок, пудингів, тому ще його називають молочним. Також саме з нього готують знамениті суші. Такий рис має практично круглі непрозорі зерна з високим вміст крохмалю. Вони споживають досить велику кількість води і при варінні склеюються. Зверніть увагу - цей же сорт при різній обробці має різний колір. Крім білого є ще коричневий і пропарений. Останні вважаються більш корисними, ніж білий рис, тому що піддаються менш ретельній обробці. Але для тефтелей круглозерний рис не підходить.
4
Для тефтелей візьміть середньозерний сорт. Його відрізняє зерно, короткою і широкою форми. Якщо порівнювати цей рис з довгозерний, то він містить більшу кількість крохмалю, але не стільки багато, скільки його в Круглозерний. Якраз для того, щоб тефтелі не розвалювалися. При готуванні цей рис поглинає достатню кількість води і досить добре розварюється, тому тефтелі збільшуються в розмірах. Так само він має властивість вбирати в себе аромати і смаки інших інгредієнтів блюда. Тому цей рис для тефтелей підходить ідеально.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що розмір, форма і колір рису впливає на його властивості та смакові якості в різних стравах.
Корисна порада
Коли готуєте фарш для тефтелей, рис можете не відварювати. Промийте його і залийте окропом на кілька хвилин. Крохмаль, що міститься в рисі, скріпить фарш.