Як записати відео з телевізора на комп'ютер. запис зображення телевізор.

Запис телепрограм прямо на комп'ютер може усунути необхідність у покупці цифрового відеомагнітофона. Сучасні комп'ютери часто оснащуються програмним забезпеченням для відеозапису, наприклад, Windows Media Center. Зовнішні ТВ-тюнери також доступні і допомагають виконати необхідні дії без проблем.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - програмне забезпечення для запису відео;
  • - ТВ-тюнер;
  • - кабельний розгалужувач (опціонально).
Інструкція
1
Підключіть зовнішній ТВ-тюнер за допомогою кабелю до одного з вільних портів USB на ПК. Підключіть кабель від джерела сигналу, наприклад, кабельного або супутникового телевізора до ТВ-тюнера. Також поширеним способом з'єднання є коаксіальний кабель з відгалужувачі на кінці. Кабель підключається до тюнера з обертанням за годинниковою стрілкою навколо муфти з різьбовим з'єднанням.
2
Налаштуйте доступні канали на зовнішньому тюнері, натиснувши клавішу Auto-Tune або «Сканувати» в супутньому програмному забезпеченні. Відкрийте програму для запису відео на комп'ютері, двічі клацнувши по ньому. Ви можете вибрати Windows Media Center, InterVideo, SnapStream або інше програмне забезпечення.
3
Встановіть необхідні настройки тюнера для запису за допомогою клавіш управління або пульта дистанційного керування, який зазвичай поставляється з більшістю пристроїв. Натисніть кнопку "Запис" в програмі і почніть запис трансляції з телебачення. Клацніть "Стоп" по завершенні процесу. Перейдіть на вкладку "Файл" і виберіть "Зберегти", щоб відправити записане відео на жорсткий диск.
Зверніть увагу
На додаток до передвстановленим додаткам для відеозапису на деяких комп'ютерах існує безліч додаткових програмних пакетів, що дозволяють перетворити ПК в персональний відеомагнітофон. Найбільш професійними в цьому плані є InterVideo WinDVR, ShowShifter і SnapStream. Програмне забезпечення слід встановити на комп'ютер заздалегідь.
Корисна порада
Ви можете використовувати додатковий коаксіальний кабель для з'єднання з телевізором і записи телепередач. Одиночний зовнішній тюнер дозволяє вести запис мовлення з одного каналу, в той час як подвійний тюнер здатний одночасно записувати телепередачі з декількох каналів.