Як зберігати сік алое. сік алое, його зберігання.

Алое деревоподібна - це вічнозелена рослина, що застосовується в лікувальних цілях. Сік алое випускається фармацевтичною промисловістю в пляшках з темного скла з додаванням спирту. У домашніх умовах також можна приготувати сік і досить довго його зберігати.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - цукор;
  • - мед;
  • - стерильні пляшки з темного скла;
  • - стерильні банки з темного скла;
  • - пробки і кришки;
  • - целофановий пакет.
Інструкція
1
Якщо ви купили сік алое в аптеці, то зберігайте його в темному прохолодному місці. Після застосування щільно закривайте пляшку, щоб максимально скоротити доступ повітря, який руйнує частину лікувальних властивостей. Сік має сильну протизапальну дію, пригнічує розмноження грибків і мікроорганізмів, застосовується при гнійних захворюваннях шкіри, при хворобах шлунково-кишкового тракту, хворобах верхніх і нижніх дихальних шляхів, слизових оболонок.
2
Приготувати сік ви можете в домашніх умовах. Найбільш цінний сік виходить після витримки зрізаного алое в холодильнику протягом 10-12 днів. Для його приготування зріжте листя гострим ножем, складіть у целофановий пакет, щільно зав'яжіть, покладіть на нижню полицю холодильника. Через зазначений час дістаньте пакет, промийте листя, обсушити на рушнику, вичавіть сік. Приймайте його у свіжому вигляді.
3
Для тривалого зберігання змішайте сік з медичним спиртом в рівних частинах, розлийте по стерильним пляшках з темного скла, щільно закрийте кришку. Зберігайте в холодильнику або в прохолодному темному місці з температурою не вище 3-4 градусів. Такий спосіб зберігання дозволяє соку тривалий час не втратити свої лікувальні властивості.
4
При непереносимості спирту вичавіть сік, розбавте його навпіл з медом або цукром. Розлийте отриманий сік у стерильні банки з темного скла, щільно закрийте кришками. Зберігайте в холодильнику або в прохолодному темному місці. Термін зберігання соку при правильному приготуванні становить не менше 1 року.
5
Свіжовіджатий сік без додавання спирту, цукру або меду зберігайте в холодильнику не більше 2-3 днів. Без консервуючих речовин сік швидко втрачає свої основні лікувальні якості і стає непридатним для використання.
6
Застосування алое в будь-якому вигляді протипоказано особам, що страждають онкологічними захворюваннями або спадковою схильністю до пухлин будь-якого характеру, так як сік має биостимулирующим дією і може спровокувати появу або ріст злоякісних пухлин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VRWe3b0W00A