Як дізнатися розмір одягу.

Простий і доступний спосіб визначення розміру одягу в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • сантиметрова кравецькі стрічка
Інструкція
1
Спочатку виміряємо зростання. Треба встати босоніж на підлогу і притулитися спиною до стіни. Відзначте висоту вашого зростання, а потім виміряйте відстань від позначки до підлоги.
2
Далі виміряємо обхват грудей по самим виступаючим точкам груді.Для жінок так само вимірюється об'єм під грудьми.
3
При вимірі обсягу талії необхідно трохи розслабитися, щоб стрічка вільно ковзала.
4
Обхват стегон замеряем максимального обхвату стегон і сідниць.
5
Довжину рукава вимірюють від зап'ястя до шиї по зовнішній стороні руки.
6
Так само слід виміряти довжину бічного шва брюк від талії до пола.Дліна внутрішнього шва вимірюється по внутрішній стороні ноги від промежини до підлоги.
7
Тепер по відомим мірками (користуючись таблицею) визначимо розмір.
Корисна порада
Наші бабусі визначали розмір одягу просто розділивши обсяг грудей навпіл. Однак тепер, існує безліч розмірних лінійок, т.к. одяг часто поставляється з-за кордону, а там свої системи розрахунку розміру.
Більшість web-сайтів сьогодні створюється з використанням CMS або окремих скриптів. Фактично це означає, що вміст ресурсу генерується динамічно. Тому говорити про розмір сайту можна як з точки зору оцінки дискового простору, займаного їм на сервері, так і з точки зору обсягу контенту, доступного для завантаження користувачем.
Вам знадобиться
  • - дані для доступу в панель управління хостинг-аккаунтом;
  • - дані для доступу до сервера по SSH;
  • - програма Teleport Pro.
Інструкція
1
Дізнайтеся розмір сайту на підставі обчислення сумарного обсягу дискового простору, займаного їм на сервері хостинг-компанії. Зайдіть в панель управління аккаунтом. В деяких панелях (наприклад, в DirectAdmin) обсяг використовуваного дискового простору відображається на головній сторінці. Якщо подібної інформації не надається, окремо дізнайтеся розміри всіх баз даних і каталогів з файлами, а потім просто складіть їх. Відомості про бази даних можна отримати у відповідному розділі панелі управління. Для визначення обсягів каталогів можна використовувати web файловий менеджер, або команду du з опціями -s і -P, підключившись до сервера через SSH.
2
Приступите до визначення розміру сайту на основі оцінки сумарного обсягу всього вмісту, який він надає користувачам. Для завантаження вмісту сайту на локальний диск скористайтеся програмою Teleport Pro. Після її установки приступите до створення проекту, вибравши пункт New Project Wizard в меню File.
3
Створіть проект в Teleport Pro, перемикаючись між сторінками майстра і встановлюючи необхідні параметри. Так, на першій сторінці виберіть опцію Duplicate a website, на другий - вкажіть адресу ресурсу в поле Starting Address і збільште до максимуму значення в поле Up to. На третій сторінці виділіть опцію Everything, а на четвертій просто натисніть кнопку «Готово». Збережіть проект у файл, вказавши директорію в діалозі. В цьому ж каталозі розташовуватимуться всі файли дані.
4
Дізнайтеся розмір сайту. Виберіть пункт Start в меню Project. Дочекайтеся повного завантаження всіх даних ресурсу. Зверніть увагу на те, що це може зайняти тривалий час і привести до споживання великої кількості трафіку. За допомогою файлового менеджера або діалогу властивостей папки Windows дізнайтеся обсяг каталогу, в якому збережені завантажені дані. Це значення і буде об'ємом сайту.
Зверніть увагу
Розміри сайту на сервері і у вигляді генеруються їм даних можуть відрізнятися на порядки.