Як зв'язати гачком смішариків.

Смішарики - улюбленці багатьох діток. Ці чарівні мультиплікаційні персонажі забавні і красиві, а їхні пригоди - захоплюючі. Порадуйте свого малюка: подаруйте йому пов'язаного гачком Смішарики, наприклад, Нюшу.
Вам знадобиться
 • - гачок;
 • - наповнювач;
 • - пряжа рожевого, червоного, малинового, чорного і білого кольорів;
 • - дріт;
 • - ножиці;
 • - голка.
Інструкція
1
Зв'яжіть тулуб. Для початку зробіть дві повітряні петлі і замкніть їх у кільце, після чого пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. З другого по дев'ятий ряд в'яжіть за схемою: тобто, пров'яжіть два стовпчики без накиду в проміжок стовпчиків без накиду попереднього ряду, потім продовжуйте в'язати стовпчики без накиду, кількість яких визначається за схеме.С десятого по вісімнадцятий ряд в'яжіть без надбавок: пров'язуйте 54 стовпчика без накиду. У дев'ятнадцятому ряду почніть в'язати червоною ниткою, зробивши невеликий проділ в області обличчя рожевою ниткою (9 стовпчиків без накидов). У загальній складності в цьому ряду має бути 54 стовпчика без накиду. З двадцятого ряду починайте послідовне зменшення кількості пров'язується петель: 20 ряд - 48 стовпчиків без накидов, 21 ряд - 42 стовпчика без накиду, 22 ряд - 36 стовпчиків без накиду, 23 ряд - 30 стовпчиків без накиду, 24 ряд - 24 стовпчика без накиду, 25 ряд - 18 стовпчиків без накіда.Затем набийте тулуб ущільнювачем. Продовжуйте в'язати тулуб: 26 ряд - 12 стовпчиків без накиду, 27 ряд - 6 стовпчиків без накиду, 28 ряд - 3 стовпчики без накиду. Потім стягніть три залишилися петлі, об'єднавши їх.
2
Зв'яжіть ніжки. Наберіть дві повітряні петлі і з'єднайте їх у кільце, потім пров'яжіть 6 стовпчиків без накидов. 2-12 ряди - 12 стовпчиків без накидов. Відріжте дріт довжиною приблизно 7 сантиметрів і обмотайте її утеплювачем, а зверху перемотайте ниткою. Вставте дріт у пов'язану ніжку (заокругленим кінцем вниз, а гострий кінець дроту застроміть в тулуб) і пришити ніжку до тулуба. Таку ж операцію виконайте з другою ніжкою.
3
Зв'яжіть ручки. В'яжіть також як ніжки. Одне лише відмінність - тут буде не дванадцять, а десять рядів. Потім вставляєте в ручку дріт, обмотану утеплювачем і закріплену ниткою (гострим кінцем до тулуба) і пришивайте її. Подібним же чином в'яжіть другу ручку і пришивайте.
4
Зв'яжіть п'ятачок. Наберіть 2 повітряні петлі, які замкніть в кільце і пров'яжіть 6 стовпчиків без накиду. 2 ряд - 12 стовпчиків без накиду, 3-5 ряди - 18 стовпчиків без накиду. Потім обірвіть нитку, наповніть п'ятачок зсередини синтепоном і пришити його, виш червоною ниткою ніздрі.
5
Зв'яжіть вушка. Наберіть п'ять повітряних петель, потім пров'яжіть стовпчик без накиду в другу від гачка петельку. Потім в'яжіть 3 стовпчика без накиду, п'ять стовпчиків без накиду в одну петлю, 3 стовпчики без накиду, 4 стовпчика без накиду в початкову петлю. Після цього обірвіть нитку. Зв'яжіть таким же чином другу вушко і пришити їх.
6
Зв'яжіть очі. Наберіть 2 повітряні петлі і замкніть їх у кільце, після чого пров'яжіть 6 стовпчиків без накиду. Другий ряд буде складатися з 12 петель стовпчиків без накиду, а третій - з 18. Таким же чином в'яжіть друге око.
7
Зв'яжіть зіниці. Наберіть чорною ниткою дві повітряні петлі, які з'єднайте в кільце. Після цього пров'яжіть 10 стовпчиків без накиду. Обірвіть нитку. Потім через центр зіниці двічі протягніть білу нитку (це додасть блиск очам). Зв'яжіть другий зіницю.
8
Зв'яжіть квіточку, який буде пришитий до кісці. Наберіть білою ниткою 4 повітряні петлі, які замкніть в кільце. Потім в'яжіть один стовпчик без накиду і п'ять повітряних петель (так повторіть п'ять разів). У другому ряду в кожну пов'язану в попередньому ряду арку пров'яжіть 1 стовпчик без накиду, 1 напівстовпчик з накидом, 1 стовпчик з накидом, 1 стовпчик з двома накидами, 1 стовпчик з двома накидами, 1 стовпчик з накидом (повторити п'ять разів). Обірвіть нитку.
9
Виконайте збірку окремо вивязанних елементів.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на якість збірки!
Корисна порада
Волосся зробіть з червоною вовняної нитки, яку закріпіть на маківці, а потім сплетіть з неї кіски.
Мультфільм «Смішарики» дуже люблять дивитися малюки. А милий кролик Крош, мабуть, один з найулюбленіших героїв дітвори. Ви можете порадувати вашої дитини, зв'язавши цього забавного героя. Смішарики має круглий тіло, тому найпростіше буде в'язати його за допомогою гачка.
Вам знадобиться
 • - гачок № 3;
 • - товста пряжа блакитного кольору;
 • - гачок номер 1;
 • - пряжа білого кольору;
 • - трохи рожевої і чорної нитки;
 • - маленький м'ячик.
Інструкція
1
Тільце Кроша - кругле, тому в якості шаблону візьміть м'ячик, так вам буде зручніше в'язати гачком цю деталь.
2
ТелоНаберіте дві повітряні петлі, в другу петлю пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. У першому ряду пров'яжіть в кожен стовпчик по два стовпчики без накидов. Разом у вас повинно вийти 12 стовпчиків. У другому ряду в'яжіть по два стовпчики в кожному другому стовпчику (у вас повинно вийти 18 стовпчиків). У третьому ряду пров'язуйте по два стовпчики в кожному третьому. У четвертому - у кожному четвертому і так далі, поки не довяжете до сьомого ряду. У ньому має вийде 48 стовпчиків без накиду. Далі зменшуйте петлі в зворотному порядку. Наприкінці в'язання залиште отвір, через який вийміть м'ячик і набийте тулуб синтепоном. Вийшло отвір, обв'яжіть стовпчиками і закріпіть нитку.
3
УшіНаберіте дві повітряні петлі, в другу петлю від гачка пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. У першому ряду майбутнього вуха пров'яжіть в кожен стовпчик по два стовпчики без накидов. Разом у вас повинно вийти 12 стовпчиків. У наступному ряду в'яжіть по два стовпчики в кожному другому стовпчику (у вас повинно вийти 18 стовпчиків). Третій і четвертий ряди в'яжіть стовпчиками без надбавок. У п'ятому ряду в кожен третій стовпчик попереднього ряду пров'яжіть по два стовпчики (вийде 24 петлі). У шостому ряду надбавок Не робіть. А в сімох не пров'язуйте кожен третій стовпчик (в підсумку залишиться 18 стовпчиків). Восьмий ряд в'яжіть без убавок. У дев'ятому ряду не пров'язуйте кожен другий стовпчик (12 петель). З десятого по п'ятнадцятий ряди в'яжіть стовпчиками без накиду, чи не збавляючи. Зв'яжіть друге вухо аналогічно. Вушка злегка набийте синтепоном і вставте каркас із дроту. Тепер їх можна згинати в надавати їм будь-яку форму.
4
НогіДля кожної ноги зв'яжіть по 2 овалу. У підсумку, у вас повинно вийти чотири деталі. Зробіть ланцюжок з семи повітряних петель плюс одна петля підйому. Далі в'яжіть по колу. У першому ряду в першу петлю пров'яжіть шість стовпчиків без накиду, в наступну три, потім п'ять стовпчиків із зворотного боку ланцюжка і два стовпчики (у першому ряду має вийде 16 петель). У другому ряду в'яжіть п'ять стовпчиків, в наступні три стовпчики по два, потім шість і три (20 стовпчиків). У третьому круговому ряду в'яжіть п'ять стовпчиків, в наступні чотири стовпчики по два, потім вісім, три і один (вийде 26 стовпчиків). І, нарешті, останній ряд. В'яжіть сім стовпчиків, потім по два стовпчики в наступні шість, потім десять, три і два в залишилися петлі (наприкінці в'язання деталі повинно вийти 34 стовпчика, а деталь прийме овальну форму).
5
РукіНаберіте дві повітряні петлі, в другу петлю від гачка пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. У першому ряду майбутнього вуха пров'яжіть в кожен стовпчик по два стовпчики без накидов. Разом у вас повинно вийти 12 стовпчиків. У наступному ряду в'яжіть по три стовпчики в шостому і дванадцятому стовпчику (разом, 16 стовпчиків). Третій ряд в'яжіть стовпчиками без надбавок. А в четвертому не пров'язуйте шостий, сьомий, тринадцятий і чотирнадцятий стовпчики. П'ятий ряд в'яжіть без надбавок і убавок. У шостому ряду не пров'язуйте кожен другий стовпчик. У сьомому пров'яжіть залишилися вісім петель стовпчиками без накиду.
6
ГлазаДля очей візьміть нитку білого кольору і набагато тонше, ніж пряжа для попередніх деталей. Це може бути будь бавовняна пряжа, наприклад, «Ірис». Гачком №1 зв'яжіть два овалу таким же чином, як в'язали ноги для Кроша .
7
ЗрачокНаберіте дві повітряні петлі ниткою чорного кольору і пров'яжіть в другу від гачка петлю шість стовпчиків без накиду.
8
НосНітью рожевого кольору наберіть дві повітряні петлі і пров'яжіть в другу від гачка петлю шість стовпчиків без накиду. У першому ряду в'яжіть по два стовпчики без накиду в кожен стовпчик попереднього ряду. У третьому ряду кожні два стовпчики в'яжіть разом до закриття.
9
СборкаСшейте деталі ніг і рук. Злегка набийте їх синтепоном. Пришийте до тіла Кроша . Пришийте вуха, очі, зіниці і ніс. Рот вишийте чорними нитками. Іграшка готова.