Як дізнатися свій інтелект.

Завдання визначення рівня інтелекту завжди викликала інтерес як у дослідників, зосереджених на проблемах великий науки, так і у звичайної людини, стурбованого надходженням дітей до вищого навчального закладу. Вирішувалася ця задача теж по-різному.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що поняття «коефіцієнт інтелекту» визначено вірно: кількісне вираження рівня інтелекту, тобто порівняння обраних показників рівня інтелекту виробляється стосовно среднестатическим показниками тієї ж вікової групи.
2
Не лякайтеся пропонованих тестів - всі існуючі методики розраховані на визначення здібностей мислення, а не рівня інформованості або ерудованості. (Саме поняття «коефіцієнт інтелекту» спирається на, так званий, фактор загального інтелекту.)
3
Ознайомтеся зі схемою визначення коефіцієнта - завданням розробників було домогтися такого стану справ, щоб среднестатический рівень дорівнював 100 балам (процентами, в залежності від використовуваної методики). Половина всіх тестованих показує результати від 90 до 110, а чверть - за межами цих значень. За прийнятою в США статистикою середній випускник університету має показник в 115, а відмінник - від 130 до 140 балів.
4
Зверніть увагу на той факт, що, хоча поняття «коефіцієнт інтелекту» було введено В. Штерном в 1912 році і використовується до теперішнього моменту, коректність існуючих методик досі ставиться під сумнів багатьма серйозними дослідниками.
5
Пам'ятайте, що вплив на результати тестування надають: - спадковість; - оточення (годування дитини грудьми підвищує його коефіцієнт на 7 балів); - здоров'я (нестача йоду знижує показники на 12 балів); - вік.
6
Скористайтеся методикою «Інтелектуальна лабільність», що дозволяє прогнозувати рівень навченості тестованого або виконайте «Короткий орієнтовний тест», розроблений В. Бузина і Е. Вандерлінком для вимірювання інтелектуальних здібностей.
7
Пройдіть ТЕІ-2010.А (Тест ефективного інтелекту), призначений для визначення здатності до практичного вирішення інтелектуальних завдань або скористайтеся найбільш популярним тестом Айзенка для виміру коефіцієнта інтелекту (IQ).
Зверніть увагу
Не користуйтесь переважною розповсюджуються в інтернеті тестами на визначення рівня інтелекту, оскільки вони не надають коректної обробки результатів. Виберіть офіційні сайти для визначення результатів тесту Айзенка.