Як підготуватися до вступу до вузу.

Вступ до вузу є важливим кроком, який може визначити все подальше життя колишнього школяра. Слід грунтовно підготуватися до вступу, щоб після вступних випробувань з гордістю отримати студентський квиток.
Інструкція
1
Не забувайте про школу. Багато старшокласники, орієнтуючись на вступ до вузу, починають із зневагою ставитися до шкільних уроків і домашніх завдань. А даремно, адже саме гарне середню освіту стає основою для подальшого навчання. Чим вище ваші результати в школі, тим більша ймовірність того, що ви вступите до університету.
2
Знайдіть інформацію про вступні випробування, які проводяться при наборі на цікаву для вас спеціальність. Деякі вузи крім прийому результатів ЄДІ, проводять додаткові іспити. Зробіть упор на вивчення саме цих предметів.
3
Готуйтеся до випускних іспитів. Якщо раніше оцінка за іспит, зданий в школі, не мала ніякого значення, то тепер вона стала вирішальною. ЄДІ, який здається в кінці 11 класу, одночасно є і вступним іспитом до вишу. Тому від його результатів залежать ваші шанси вступити в те чи інше місце.
4
Читайте додаткову літературу з профілюючих предметів. Це не тільки допоможе вам з більшою ймовірністю надійти до обраного навчального закладу, але й дозволить підняти рівень знань в цілому. Намагайтеся заглиблюватися в тему, вивчати її до кінця.
5
Відвідайте підготовчі курси, організовані вузом, в який ви збираєтеся вступати в першу чергу. Як правило, вони надаються на контрактній основі, і вартість їх варіюється від типу та престижності вузу. Багато з університетів за підсумками курсів дають абітурієнтам свідоцтво про їх закінчення, яке служить пільгою при вступі.
6
Найміть приватного репетитора. Якщо ви відчуваєте, що якийсь предмет ви знаєте недостатньо добре, зверніться до послуг особистого викладача. По-перше, таке навчання більш ефективно, ніж в групі. По-друге, ви будете більш впевнені в собі, що грає важливу роль на іспиті.
7
Зберіть усі необхідні документи. До них відноситься свідоцтво про здачу ЄДІ, атестат про середню освіту і фотографії для особової справи.