Як сходити в похід.

Активний відпочинок на природі залишає незабутні враження. Незалежно від туристичного маршруту та його дальності, в поході виникає багато труднощів. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, потрібно ретельно підготуватися навіть до маршруту вихідного дня.
Вам знадобиться
 • - карта;
 • - палатка;
 • - мотузка;
 • - спальний мішок;
 • - килимок;
 • - сірники;
 • - ліхтарик;
 • - сокира;
 • - казанок для приготування їжі;
 • - одяг та взуття;
 • - продукти;
 • - медикаменти.
Інструкція
1
Туристичні маршрути проходять по різній місцевості і бувають дуже складними. Якщо ви вирішили ознайомитися з красотами природи і зануритися на пару днів в романтику подорожі, заготуйте загальне туристичне спорядження. Незалежно від тривалості походу, вам знадобляться: намети, похідні каструлі - казанки, ополоник, сірники. Ці речі розділіть по вазі порівну між туристами. До особистих речей пред'являються особливі вимоги: вони повинні бути не тільки потрібними, але і легкими. Підберіть невеликий рюкзак. Його вага без речей не повинен перевищувати 2-2,5 кг - цього цілком достатньо, щоб вмістити в ньому все необхідне.
2
Візьміть спальник з урахуванням температури повітря - спальний мішок необхідний для комфортного відпочинку. Килимок (пінка) під спальним мішком створить додатковий захист від прохолоди. Навіть короткостроковий похід передбачає ночівлю в наметі. Захопіть щільні штани і куртку для вечірніх прогулянок - на природі після заходу сонця буває дуже свіжо. Постарайтеся виглядати в своєму одязі яскраво. Бляклі кольору роблять людину непримітним на природі, а туристи не повинні загубитися. Не забудьте миску, кружку та ложку. Щоб полегшити свою ношу і не обпікатися під час трапези, ложку прихопіть металеву, а от все інше - з щільного пластику. Обов'язково покладіть в рюкзак косметичні та гігієнічні засоби: мило, зубну пасту, крем від засмаги, рушник. Незайвими будуть сонцезахисні окуляри і ліхтарик.
3
Купіть необхідні калорійні продукти. В поході основне блюдо - густа каша. Крім крупи для її приготування використовують тушонку або згущене молоко. Не забудьте про міцне солодкому чаї біля багаття. Візьміть готові продукти: печиво, шоколад, цукерки - вони ніколи не бувають зайвими. Захопіть медикаменти для надання першої допомоги: йод, бинти, засіб від опіків і розлади шлунка, знеболюючі. Якщо ви постійно приймаєте ліки, то не забудьте їх взяти з собою.
Зверніть увагу
Чи не запасайтеся продуктами в скляній упаковці. Купуйте спорядження в спортивних магазинах.
Корисна порада
Нижній шар одягу повинен бути з бавовни. Обов'язково захопіть теплі вовняні і звичайні змінні шкарпетки.
Втома на роботі укупі з життєвими колізіями може вилитися у затяжну тугу і депресію. Відсутність апетиту, апатія, втрата інтересу до навколишнього - ось лише деякі з симптомів. Щоб повернути такій людині «смак до життя », необхідно надати йому підтримку.
Інструкція
1
Можливо, вашому другу необхідно просто спілкування, співчуття, співпереживання. Спробуйте поговорити з ним, запитаєте, що його турбує, які перспективи він бачить у своїй життя . Чудово, якщо у нього з'явиться мрія, або він згадає про вже існуючу. Підштовхніть людини до розуміння і усвідомлення його мотивів і прагнень.
2
Але починати розганяти тугу треба з здійснення найпростіших, легко досяжних цілей: вимити посуд, вивчити невеликий вірш, вирішити нескладну задачу. Грунтується на тому, що може зацікавити вашого друга. Трудотерапія - один з найбільш ефективних методів боротьби з депресією.
3
Дайте другу послухати гарні пісні. Згадайте, яких виконавців він раніше любив. Вийдіть з ним погуляти, пройдіться по магазинах. Сходіть разом в кіно, театр, можете скликати невелику компанію. Дівчину може надихнути покупка красивого одягу. Подаруйте їй квіти, організуйте романтичне побачення. Допоможіть їй вирішити її проблеми.
4
Подаруйте другу красиву зошит і запропонуйте використовувати її як щоденника. Нехай він записує туди свої думки, враження, переживання. Може бути, вірші. Непогано також фіксувати цитати і вислови великих людей - такий прийом практикував ще Л.Н. Толстой. Якщо людина любить читати, можна подарувати йому книгу, яка, можливо, його надихне. Виберіть життєстверджуюче твір з цікавим сюжетом і хорошим кінцем. Відштовхуйтеся від уподобань одного.
5
Захопився одного, який впав у нудьгу, цікавим заняттям. Це може бути мистецтво фотографії, бісероплетіння, збирання великих мозаїк, колекціонування монет. Коли людина захоплена, він відчуває опору під ногами. Запропонуйте товаришеві сходити в похід. Можна вибрати піший, кінний або, наприклад, похід на байдарках. Подорожі здатні надихнути багатьох.
6
У разі якщо попередні способи не справили належного дії, спробуйте використовувати метод «від протилежного». Включайте найважчу і похмуру музику, психологічно важкі фільми, розповідайте історії з життя нещасних, хворих, покалічених людей, показуйте їх фотографії. Це може призвести до шоку, але в підсумку людина повинна зрозуміти, що його проблеми - дурниця, у порівнянні з справжніми трагедіями. Люди без рук і без ніг вміють радіти життя , а він, такий відносно здоровий, сильний, сам заганяє себе в глухий кут своїми похмурими думками.
Корисна порада
Прекрасним «шоковим» твором може стати розповідь Джека Лондона «Любов до життя», який ілюструє справжню боротьбу за життя.