Як роздрукувати список файлів.

При складанні різного роду інтернет-сторінок потрібно перерахувати список використовуваних або вже наявних у папці файлів, наприклад, з ftp-каталогу. Копіювати назву кожного файлу - обтяжлива заняття, особливо, якщо список не менше 50 рядків.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Total Commander;
  • - Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Найпростішим і доступним інструментом є файловий менеджер Total Commander, нащадок вже морально застарілого Windows Commander. Щоб завантажити його, перейдіть за наступним посиланням http://wincmd.ru/plugring/totalcmd.html і натисніть «Завантажити х32».
2
Після установки на робочому столі з'явиться ярлик, відкрийте програму двічі клацнувши по ньому. Якщо ви користуєтеся цією програмою не перший день і встигли її зареєструвати, при її запуску вас не турбуватимуть вікна з проханням введення зазначеної цифри. У головному вікні програми перед вами з'явиться дві однакових панелі, на одній з них знайдіть свій каталог, вибравши відповідний диск або ftp-з'єднання.
3
Якщо потрібні вам файли знаходяться в декількох каталогах, скопіюйте або перенесіть їх в одну директорію. Потім виділіть всі файли, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + A, або через рядок «Виділити все» верхнього меню «Виділення». Для більш зручного перегляду файлів використовуйте інший вид відображення, для цього натисніть Ctrl + F1.
4
Оберіть меню «Інструменти», потім команду «Зберегти вміст всіх колонок в файл» (у вас буде 2 варіанти кодування, виберіть будь-яку). У вікні, вкажіть розташування файлу (місце збереження), введіть назву документа і натисніть клавішу Enter.
5
Файл зберігся у форматі txt, тому ви зможете його відкрити будь-яким текстовим редактором, включаючи стандартний «Блокнот». Для редагування з подальшим виведенням на друк рекомендується відкривати даний файл у редакторі MS Word. Натисніть правою кнопкою миші на ньому, виберіть елемент «Відкрити за допомогою» і виберіть Microsoft Office Word.
6
В текстовому редакторі, якщо це необхідно, приведіть список файлів до загального формату, потім приступите до друку. Для цього натисніть верхнє меню «Файл», виберіть пункт «Друк». У вікні, поставте відмітку напроти пункту «Все» і натисніть клавішу Enter.