Як зробити викрійку спідниці.

Викрійка спідниці являє собою паперовий варіант деталей, виготовлений на основі індивідуальних замірів. При проектуванні фасону і підготовці викрійки, необхідно відобразити основні деталі крою, лінії та місця розташування швів.
Вам знадобиться
  • папір (міліметрівка, цигарковий папір, калька), олівець, лінійка і ножиці
Інструкція
1
Побудова викрійки спідниці з кліньевВикройка клиньевой спідниці являє собою креслення половини одного клина. Кількість клинів залежить від бажання та обраної моделі спідниці. Проведіть виміри: - полуобхват талії; - полуобхват стегон; - довжину спідниці. Збільшення до напівобхват необхідні для обробки швів і свободи облягання (не більше 1 см). Підготуйте необхідні матеріали - папір (міліметрівка, цигарковий папір, калька), олівець, лінійка і ножиці. Зробити викрійку спідниці також можна з клейонки і щільного картону. Розрахуйте довжину основи клину. Полуобхват талії потрібно розділити на кількість клинів. На аркуші паперу відзначте горизонтальний відрізок потрібної довжини. Від одного кінця відрізка відступите вниз півсантиметра і з'єднайте отриману точку з іншим кінцем - підстава клина готово. Вниз проведіть лінію, рівну довжині спідниці. Від верхньої точки відміряйте 20 см - вийде точка лінії стегон. Від точки лінії стегон проведіть горизонтальну пряму довжиною, рівній напівобхвату стегон. З'єднайте точки основи клину і вертикальних ліній стегон. Проведіть вертикальну лінію, рівну довжині спідниці, поєднуючи нижню точку і лінію стегон. Пряма сторона отриманого клина буде лінією згину викрійки. Викрійку слід прикладати лінією згину на підставу складеного вдвічі шматка тканини.
2
Викрійка спідниці-солнцеДля того щоб зробити викрійку спідниці, знадобиться складений удвічі аркуш паперу (75х150 см). З одного кута аркуша Вичертите 2 радіусу - для лінії талії і нижнього краю спідниці. Радіус обчисліть шляхом ділення обсягу талії на 6,3. Відстань від лінії талії до нижнього півкола визначте шляхом додатку радіуса до довжини спідниці. Вирізана і розкладена форма являє собою полотнище спідниці - переднє або заднє. Викрійку розташовувати на зігнутому або цільному шматку тканини.