Як виправити мережеве підключення.

Мережеве підключення необхідно для обміну даними з іншими комп'ютерами. Якщо ви не можете підключитися до комп'ютерів в локальній мережі, потрібно перевірити налаштування мережевого підключення. Непоодинокі й поломки мережевих карт. Однак перш ніж змінювати комплектує, потрібно впевнитися в його непрацездатності.
Вам знадобиться
  • - дані для підключення.
Інструкція
1
Перевірте, чи підключений кабель в роз'єм на корпусі комп'ютера. Для з'єднання комп'ютерів у мережу використовується кабель під назвою «кручена пари». З двох кінців він обжатий за допомогою спеціальних роз'ємів. Перевірте цілісність роз'ємів самого кабелю і мережевого виходу в комп'ютері. Як правило, можна в комп'ютерному магазині купити кабель, який ідеально підходить для підключення локальної мережі на персональному комп'ютері.
2
Перевірте налаштування мережевого підключення. Кожна локальна мережа має власні особливості мережевих налаштувань. У вас повинні бути призначені правильний діапазон адрес, виділений свою IP-адресу, зазначений основний шлюз та інше. Звіртеся з даними, наданими мережевим адміністратором. Деякі дані ви можете налаштовувати самостійно.
3
Переінсталюйте драйвера для мережевої карти. Залежно від того, вбудована це мережева карта або окрема плата в комп'ютері, завантажте драйвера, звернувши увагу на модель пристрою і назва операційної системи. Видаліть існуюче підключення до мережі та створіть підключення ще раз. Так ви позбавитеся від невірних налаштувань, закріплених в системі за минулим мережевим підключенням. Перевірте параметри брандмауера Windows і мережеву політику безпеки антивіруса.
4
Якщо всі зазначені вище прийоми не допомогли відновити мережеве підключення, перевстановіть операційну систему. Деякі служби не можна відновити вручну, і допомогти може тільки повна перевстановлення системи. Якщо і це не допомогло, сміливо міняйте мережеву плату. Зверніться в спеціалізований центр, де вам повністю зможуть змінити комплектуючі на персональному комп'ютері або деякі запчастини на ноутбуці.
Виконання операції виправлення підключення по локальній мережі передбачає наявність у користувача адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера. Додаткове програмне забезпечення не вимагається.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що з'єднання з інтернет-провайдером, стан якого відображають індикатори кабельного або DSL-модему встановлено або виконайте відключення і повторне включення пристрою.
2
Викличте контекстне меню значка «Мережа» у нижній правій частині екрану монітора комп'ютера і вкажіть команду «Діагностика та відновлення» для виконання операції перевірки підключення по локальній мережі .
3
Дотримуйтесь вказівок майстра.
4
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню операційної системи Windows і перейдіть в пункт «Панель управління» для здійснення процедури виправлення підключення по локальній мережі .
5
Розкрийте вузол «Мережеві підключення» подвійним кліком миші і викличте контекстне меню елемента «ЛВС або високошвидкісний інтернет» кліком правої кнопки миші.
6
Вкажіть команду «Виправити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
7
Перевірте правильність введення логіна і пароля при отриманні повідомлення про помилку 691 або включите необхідне з'єднання при відображенні помилки 769.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для виправлення помилки 651 «Модем повідомив про помилку».
9
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди запуску інструменту командного рядка.
10
Введіть значення netsh winsock reset в текстове поле командного рядка і натисніть функціональну клавішу Enter для виконання команди.
11
Виконайте включення потрібного підключення по локальній мережі при появі повідомлення про помилку 633 «Модем або інший пристрій зв'язку вже використовуються або не налаштоване» або включите протокол TCP/IP при відображенні помилки 720 «Не вдається підключитися до віддаленого комп'ютера ».
Корисна порада
Використовуйте команди ping і ipconfig для проведення діагностики потрібного підключення по локальній мережі.