Як клеїти вібропласт.

Досить часто автовласники роблять шумоізоляцію своїх залізних коней. Для цієї мети в більшості випадків застосовується вібропласт. Даний матеріал володіє хорошими звукоізоляційними якостями.
Вам знадобиться
  • - вібропласт;
  • - валик;
  • - будівельний фен;
  • - клей.
Інструкція
1
Спочатку отстегните обшивку дверей. Також необхідно зняти тросик ручки і дроти, які йдуть до склопідйомників. Тепер перед вами готова двері, на яку можна наносити шумопоглащающие матеріали. Зніміть поліетиленову плівку, яка передбачена заводом виробником.
2
Далі знежирте поверхню дверей. Наріжте вібропласт шматками і приклейте їх з внутрішньої сторони. Зовсім не потрібно проклеювати всю внутрішню поверхню. Щільно прікатайте матеріал до поверхні дверей. В іншому випадку він не буде правильно працювати, і при нагріванні може відвалитися. Щоб прикатать його, використовуйте спеціальний валик.
3
Після того, як ви зробили внутрішній шар, переходите до закладенню заводських монтажних отворів. У результаті повинна вийти акустична колонка замкнутого обсягу. Крім шумоізоляції має покращитися звучання динаміків. Для заклеювання монтажних отворів також можна застосувати вібропласт.
4
За допомогою паперу й олівця спочатку зробіть лекала. За ним ви зможете вирізати рівні частини з Вібропласта. Частини повинні бути на кілька сантиметрів більше, ніж самі отвори. Матеріал в цьому випадку можна буде надійно приклеїти до дверей. Якщо необхідно, то проклейте цілком всю двері. Врахуйте, вона матиме велику вагу. При наклейці матеріалу використовуйте будівельний фен. Нагрівайте матеріал і щільно розгладжуйте по поверхні.
5
Аналогічно зробіть шумоізоляцію всіх дверей автомобіля. Якщо необхідно, то відразу прокладете акустичні дроти. У тих місцях, де обшивка прилягає до дверей, приклейте вібропласт. Наріжте його тонкими смужками. Робіть їх шириною близько 2-3 см. Вибропласт повинен знаходитися у всіх місцях зіткнення. Зберіть двері в зворотній послідовності. Якщо необхідно, то замініть негідні кліпси на обшивці дверей.
віброізоляцією використовують в будівництві, приладо- і машинобудуванні для захисту від шкідливої дії вібрації. Для цього між об'єктами вводять додатковий шар матеріалів.
Вам знадобиться
  • Вібронет або будь-який інший віброізолюючий матеріал на клейовий основі, монтажний фен, грунтовка.
Інструкція
1
При будівництві необхідно захистити конструкції будівлі від шкідливого впливу вібрацій інженерного, сантехнічного та іншого обладнання. Це можуть бути холодильні або вентиляційні системи, труби, ліфти і т.п. Згідно будівельним планом і вимогам техніки безпеки, визначте, які поверхні потрібно обклеїти віброізоляцією.
2
Загрунтуйте поверхню, яку потрібно обклеїти Віброізолюючий матеріалом. Це особливо важливо, якщо вібруюча поверхню металическая. Все іржі і нерівності можуть спровокувати окислювання матеріалів та їх передчасне руйнування. Тому їх потрібно зашкуріть перед обробкою.
3
Виберіть матеріал для віброізоляції. Для того щоб дізнатися, яка кількість матеріалу вам знадобиться, визначте площу поверхні, яку потрібно обклеїти. Для забезпечення безпеки рівномірно оклейте Віброізолюючий матеріалом тільки 50% поверхні. Клеїти можна в шаховому порядку, смужками - на що вистачить фантазії. Але можна обклеїти і всю поверхню.
4
Просушите наклеєний матеріал за допомогою монтажного фена. На перший погляд може здатися, що матеріал вже міцно причепився до поверхні, але сушка обов'язкове. Існують варіанти, коли проклеєну поверхню заливають епоксидним клеєм. Але, в принципі, це необов'язково.
5
віброізоляцією часто поєднують з шумоізоляцією. Перш ніж закривати поверхні рольставнямі або гіпсокартоном, прокладають ще один або два шари ізолюючого матеріалу.
Зверніть увагу
Недостатньо обклеїти поверхню по периметру. Вузькі поверхні доцільно обклеїти повністю.