Що таке композиція.

Композиція (від лат. Compositio - складання, зв'язування, додавання) - це з'єднання різних частин в єдине ціле. У нашому житті цей термін зустрічається досить часто, тому в різних сферах діяльності значення трохи змінюється.
Інструкція
1
Найчастіше слово «композиція» можна зустріти в образотворчому мистецтві. Це побудова художнього твору, об'єднаного загальною ідеєю і характером, в якому продумано все до дрібниць. Головне в композиції - художній образ, який не тільки має закладений сенс, а й зображує зв'язок між душею художника і вимогою часу, в який пишеться картина. Кожна композиція відповідає певному творчому пошуку, тому здатна викликати зовсім різні емоції.
2
В літературі «композиція» позначає розташування і зв'язаність художнього твору, об'єднаного задумом автора. До її елементів відносяться: частини і глави, передмови і сцени, діалоги і монологи, пісні і т.д. Опис пейзажів і портретів також входить в композицію. Однак її не можна розглядати як послідовність елементів, вона є цілісною системою форм, обумовлених змістом твору
3
Наука про архітектурну композиції вивчає загальні закономірності побудови проекту й самого об'єкта архітектури. Сама композиція створюється трьома видами засобів: розташуванням обсягів в просторі; відношенням, пропорціями, симетрією, кольором, масштабом архітектурних обсягів і їх частин, деталей; включенням і використанням елементів живопису, скульптури, садово-паркового мистецтва.
4
Композиція в музиці - це музичний твір, який також несе певний закладений сенс. За допомогою звуків передається внутрішній стан композитора, важливі життєві події, емоції (радість, сум та ін.), І т.д. Безліччю прийомів, передавальних ті чи інші відтінки, створюється одна цілісна композиція.
5
Все види композицій в різних областях мають свої особливості, які перетинаються в одному: об'єднання багатьох компонентів в одне ціле твір, що має сенс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sJ4qNyKZNUI