Як приховати недоліки фігури.

Часом дивлячись на інших жінок на обкладинках журналів, в кіно, на екрані телевізора, ви замислюєтеся - як їм вдається виглядати такими бездоганними? Секрет простий. Ідеальних фігур не буває - буває вдало підібраний одяг!
Вам знадобиться
  • Дзеркало
  • Ваш гардероб
  • Критичний погляд на речі
Інструкція
1
Якщо у вас пишні груди, але вузькі стегна і талія: Носіть облягаючі блузки та светри, щоб підкреслити переваги та спідниці -колокол, щоб візуально врівноважити стегна. Вибирайте джинси з низькою талією, сукні трохи вище коліна. Носіть светри з яскравим принтом і дизайнерські намиста і намиста.
2
Якщо у вас пишні груди, широка талія, але вузькі стегна і красиві сідниці: Носіть блузки-сорочки навипуск, щоб вони спадали з грудей, підкресливши її висоту, але приховували талію. Або тонкі пуловери, а зверху подовжені кофти або піджаки з глибоким V-подібним вирізом. Надягайте вузькі спідниці, облягаючі джинси, обтягуючі брюки, щоб привернути увагу до ваших достоїнств.
3
Якщо у вас невелика груди, тонка талія і вузькі стегна: Носіть спідниці з воланами і блузки з рюшами, вільні сукні, облягаючі тільки в потрібних місцях. Підкреслюйте талію, залучайте до неї увагу об'ємними ременями. Надягайте вільні брюки і обтягуючі светри. Вибирайте блузки сорочкового типу, з кишенями на грудях. Уникайте піджаків і курток з глибоким вирізом і лацканами, що акцентують увагу на грудях.
4
Якщо ви просто повна жінка: Інвестуйте в правильне білизна. Вдало зшитий бюстгальтер підніме і додасть додаткові спокусливі лінії вашому бюсту, а стягуючі трусики допоможуть зменшити деякі опуклості. Вибирайте одяг більш глибоких тонів. Сині, сірі, коричневі кольори підлестять вам більше, ніж рожеві, білі або жовті. Носіть блузки та светри з глибоким вирізом. Яскраві сережки, намиста, шарфи - привертайте увагу до вашої особи.
Корисна порада
Не варто забувати що те, що ми вважаємо недоліком своєї фігури, для когось - незаперечне достоїнство.