Як робити подарунки своїми руками до Нового року. новорічний плакат.

Ближче до 31 грудня в магазинах з'являється великий вибір новорічних подарунків - це можуть бути як спеціальні новорічні сувеніри, так і звичайні товари, наприклад, косметика в спеціальних наборах в новорічному стилі. Але як і раніше популярної залишається ідея виготовлення подарунків своїми руками , адже в цьому випадку людину можна обрадувати дійсно унікальною річчю, зробленою з урахуванням його смаків.
Вам знадобиться
  • - матеріали для виробів за вибором (папір, тканину, фарби і так далі).
Інструкція
1
Обміркуйте ідею подарунка. Це повинна бути річ, яку ви в змозі виготовити самостійно, але яка при цьому сподобається тому, кому вона адресована. Якщо ви хочете виготовити або подарувати елемент інтер'єру, подумайте про те, щоб він вписався в обстановку житла вашого друга чи родича. Подарована одяг також повинна бути не просто хороша сама по собі, але і відповідати стилю адресата подарка.Напрімер, якщо ви готуєте подарунок дитині, цікавою ідеєю може стати зшита або пов'язана м'яка іграшка, супроводжувана набором домашніх солодощів. А колегам по роботі можуть сподобатися пересічні офісні приналежності - блокноти, щоденники - з вашим авторським оформленням на обкладинці.
2
Підберіть відповідні матеріали для виготовлення подарунка. Перед походом в магазин перевірте, що вже є у вашому домі. Наприклад, клаптики тканини можна використовувати не тільки для шиття, а й для оформлення листівок та інших цілей. Відсутню придбайте в магазині. Врахуйте, що деякі речі може бути дешевше замовити по інтернету, але в цьому випадку, особливо враховуючи неабиякий до Новому році попит, доставка може задержаться.Матеріали перед використанням необхідно перевірити на якість. Наприклад, якщо ви плануєте вишити в подарунок родичу скатертину, попередньо дізнайтеся, линяють чи нитки, які ви підібрали для рукоділля. Для цього намочіть їх, потім прикладіть до білої тканини і пропрасуйте праскою. Якщо залишиться слід, то їх краще не використовувати для вишивки на речах, які необхідно прати.
3
Зробіть сам подарунок. Незважаючи на те, що сувенір, зроблений своїми руками, може не бути ідеальним, намагайтеся працювати якомога акуратніше. Якщо ви не впевнені у власних силах, виберіть, наприклад, більш просту модель для шиття або в'язання, але яку ви зможете виконати в належній якості.
4
Також ви можете спростити собі задачу, купивши готовий набір для рукоділля. Це може бути вишивка, набивна іграшка або що-небудь інше. Але в цьому випадку подумайте про те, як внести нотку індивідуальності в ваш подарунок. Наприклад, вишивку з готового набору можна замість додається канви розмістити на наволочці для подушки ил шкатулці для рукоділля.