Як подарувати оригінальний подарунок.

Близьких людей завжди хочеться побалувати і подарувати їм що-небудь особливе. В магазинах багато речей, які можна подарувати, але все це не підходить, тому що ви хочете зробити що-небудь особливе. Рішення даної проблеми існує. Зробіть подарунок своїми руками. Ви не тільки виготовите оригінальну і неповторну річ, але і вкладіть в сам подарунок частинку своєї душі.
Вам знадобиться
  • Посуд, фарби по кераміці, фарби по батику, футболка, підкладка, клей, фотографії, газети, журнали.
Інструкція
1
Якщо ви любите і вмієте малювати, то вам підійде следующее.Купіте набір посуду з кераміки (кружка, тарілка, супниця). Так само купите спеціальні фарби, якими можна малювати по кераміці. Приступайте до малювання. Можете зобразити що завгодно, починаючи від найпростіших і нехитрих малюнків до зображення тварин або людей. Все залежить від вашого вміння малювати. Після того, як робота виконана, поставте посуд в духовку і тримайте годину при температурі 50-70 градусів.
2
Купіть білу футболку. Так само розмалюйте її, використовуючи при цьому спеціальні фарби для малювання по тканині. Тут політ вашої фантазії не обмежений. Передню сторону футболки можете виконати в одній колірній гамі і стилі, а задню - абсолютно в іншій. Або ж намалюйте смішну картинку з коміксів. Малювати на тканині не легше, ніж на папері. Якщо у вас немає можливості намалювати, тоді можна віддати футболку в фотоательє, щоб на ній надрукували якусь цікаву картинку, фотографія або напис.
3
Наступний спосіб також допоможе вам реалізувати ваш творчий потенціал.Сделайте домашній колаж. Для цього вам буде потрібно підкладка, щільний матеріал невеликого периметра, щоб розмістити на ньому кумедні фотографії або вирізки. Розташувати ви можете все в який завгодно послідовності. Домашнім колаж називається тому, що ви, по-перше, робите його в домашніх умови, а, по-друге, він буде направлений на інтереси вузького кола людей. Його можна оформити в якості маленької історій, наприклад, розкажіть про який-небудь забавний випадку, супроводжуючи все фотографіями і вирізками з газет або журналів.
Зверніть увагу
Не наносіть фарбу на ту сторону посуду, яка буде стикатися з їжею або напоями. Це може негативно позначитися на здоров'ї людини.