Як видалити повітря з паливної системи.

Іноді мотор, який не має будь-яких видимих несправностей, раптом насилу починає заводитися. Багато водіїв зазвичай не відразу розуміють, що проблема полягає в попаданні повітря в паливну систему авто, який обов'язково потрібно видалити.
Вам знадобиться
  • - пластикова ємність (на 3-4 літри);
  • - два метрових дюрітових шланга;
  • - хомути.
Інструкція
1
Перш ніж починати видаляти повітря з паливної системи, переконайтеся, що стартер не запускається з першого разу саме з цієї причини. Для цього попросіть когось деякий час покриття стартер (20-30 секунд), а самі постежите за вихлопною трубою, звертаючи увагу на те, чи йде з неї дим при запуску стартера чи ні. Якщо дим відсутній, то це означає, що паливо через повітря не подається в циліндри.
2
Проведіть візуальний огляд днища вашого автомобіля. Найчастіше виникнення повітря в паливній системі відбувається від попадання повітря в механічний або ручної подкачивающий насос. Звичайно, можуть бути і такі нешкідливі порушення, як ослаблення ущільнення кришки насоса, зіпсовані хомути або сильно рассохшиеся паливні шланги.
3
продіагностіруют паливний насос, живити його від автономної ємності. Це необхідно зробити у разі, якщо ви раптом помітите жирні плями масла або патьоки від нього на днище вашого автомобіля, будьте впевнені, що в паливній системі дійсно є повітря. Хоча, як не дивно, в місцях пошкодження масляні плями можуть бути відсутні.
4
Далі приєднаєте дюритові шланги на місця шлангів прямий і зворотній магістралі. Наповніть шланги відфільтрованим паливом щоб уникнути їх випадання з ємності при роботі автомобіля.
5
Потім приступайте до видалення повітря з системи. Для цього підніміть ємність наповнену паливом вище рівня паливного насоса і зніміть шланг. Проведіть відсмоктування палива, переливаючи його з однієї ємності в іншу. Як тільки паливо почне виходити, надіньте шланг на штуцер насоса і затягніть його хомутом. Потім відверніть болт «обратки», щоб в цей отвір зміг вийти повітря, під дією сифонного ефекту.
Зверніть увагу
При роботі з паливною системою зверніть увагу на те, чи знято клеми з акумулятора, щоб уникнути удару струмом.
Корисна порада
Перш ніж працювати з паливним насосом, зробіть ретельну обмивку зони дії, так як навіть маленька піщинка, що потрапила в насос, може його зіпсувати.