Як прискорити рендеринг.

Рендеринг - це процес візуалізації моделі за допомогою різних програм. Його прискорення можна отримати шляхом збільшення продуктивності вашого комп'ютера, в інших же випадках можливе «зависання» при невідповідною конфігурації. Часто застосовується при розробці ігор і програмної реалізації архітекторських проектів.
Вам знадобиться
  • - програма для оптимізації комп'ютера.
Інструкція
1
Збільште продуктивність вашого комп'ютера, не вдаючись до установки додаткових програм або заміні обладнання. Даний спосіб може ненабагато збільшити швидкість роботи, однак, результат буде помітний. Вимкніть всі програми, що працюють у фоновому режимі.
2
Переконайтеся, що на комп'ютері не запущені ніякі додаток, які ви не задієте безпосередньо в роботі. Також деякі браузери, наприклад, Safari, вимагають для роботи значних затрат системних ресурсів, що стосується також відеокарти, а це - одне з основних пристроїв, необхідних для виконання візуалізації.
3
Налаштуйте зовнішній вигляд операційної системи таким чином, щоб була забезпечена найкраща продуктивність. Дану настройку ви можете знайти у властивостях комп'ютера на вкладці «додатково», просто натисніть першу кнопку настройки ефектів у вікні, і виберіть потрібну конфігурацію зовнішнього вигляду системи. При цьому швидше за все зміниться інтерфейс, будуть відключені деякі служби, що забезпечують згладжування шрифтів, оформлення (касаемо оформлення Xp, Windows Seven і Windows 8).
4
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму оптимізації. Знайти її неважко, найголовніше, вибрати серед наявних ту, яка найбільш відповідає вашим потребам. Багато з них працюють за принципом запуску певного режиму в той час, як ви виконуєте роботу в вашому графічному редакторі. Вони мають на увазі під собою створення певного профілю, що запускає операційну систему з відключенням непотрібних вам служб і функцій для вивільнення системних ресурсів, необхідних для прискорення рендеринга.
5
Оновлення конфігурацію вашого комп'ютера на більш нову. Якщо ви часто займаєтеся графікою, наявність нового обладнання є необхідною умовою для найбільш швидкого виконання потрібних вам завдань.
Корисна порада
Частіше оновлюйте вміст вашого комп'ютера. Якщо вам доводиться працювати з графікою.
Рендеринг - це термін з комп'ютерної графіки, він переводиться з англійського rendering як «візуалізація». У 3D-графіці під візуалізацією розуміють процес формування зображення по створеній в комп'ютерній програмі моделі.

Типи рендеринга

Модель в даному випадку - це макет або проект, який створюється дизайнером або програмістом. Це опис за допомогою структури даних, мови програмування або графічних інструментів. Як правило, в моделі є опис геометрії об'єкта, його освітлення, речовини, з якої складаються об'єкти, і інше. Рендеринг використовується при створенні розважального матеріалу, наприклад, для анімаційних фільмів, дизайн-моделей, прототипів та іншого. В цьому випадку модель створюється в спеціальних програмах, а всі її параметри визначаються автором. Інша область застосування рендеринга - візуалізація отриманих даних, наприклад, при наукових дослідженнях. Майже всі космічні знімки - це результат рендеринга. Зображення отримують у вигляді електромагнітних хвиль за допомогою сканування космічного тіла, а щоб отримати з цього зображення, дані потрібно рендерить. Іноді, якщо ви зустрічаєте слово «рендеринг» в описі вакансії, то під цим словом мається на увазі вміння створювати об'єкти 3D-графіки. Причому, створювати об'єкти потрібно «з нуля», незважаючи на те що рендеринг є найостаннішим етапом в цьому процесі.

3D-рендеринг

Так як в абсолютній більшості випадків під рендерингом увазі саме 3D-графіку, корисно розглянути цей аспект докладніше. Так як це слово часто використовується, воно вже стало невід'ємною частиною професійної лексики, тому утворився дієслово «рендерить», який змінюється за всіма правилами російської мови. 3D-рендеринг є одним з найважливіших розділів у комп'ютерній графіці. Ви можете створити найпрекраснішу 3D-модель, але поки вона не буде отрендеріть, ніхто не зможе оцінити її красу або функціональність. Залежно від того, для яких цілей необхідний 3D-рендеринг, він розділяється на наступні типи. - Пререндерінг - рендеринг низької якості. Він потрібен для попереднього перегляду при створенні громіздкою моделі. У графічних пакетах зазвичай створення об'єкта відбувається в режимі пререндерінга, тобто ви завжди приблизно бачите, яким буде результат.- Фінальний рендеринг - відрізняється ретельної отрисовкой і опрацюванням всіх деталей. Для складних моделей займає багато часу, а також істотну частину ресурсів комп'ютера. - Рендеринг в режимі реального часу - використовується в комп'ютерних іграх і стимуляторах. Щоб він виконувався якомога якісніше і ефективніше, нерідко застосовуються 3D-прискорювачі. Рендерингом 3D-моделей зазвичай займаються 3D-дизайнери, використовуючи для цього спеціальні графічні редактори, наприклад 3Ds Max, Maya, Cinema 4D, Blender та інші.