Як вимкнути диспетчер задач.

Диспетчер завдань дозволяє виконувати безліч різних функцій операційної системи. Але може виникнути ситуація, коли його потрібно відключити. Наприклад, якщо за одним комп'ютером працює кілька людей, і вони не є досвідченими користувачами. Тоді адміністратору комп'ютера краще заблокувати диспетчер задач. Таким чином ви забезпечите себе від наслідків, які можуть виникнути від його неправильного використання.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер c ОС Windows;
  • - програми Tweaker.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відключити диспетчер пристроїв - це скористатися спеціальними програмами. Програми, які дозволяють тонко налаштувати операційну систему, називаються Tweaker. На їх прикладі і буде розглянуто процес відключення диспетчера пристроїв.
2
Скачувати Tweaker потрібно залежно від версії операційної системи. Якщо вашої ОС явлется Windows XP, то в пошуковику вашого браузера введіть запит «XP Tweaker». Скачайте програму і проінсталюйте на вінчестер. Деякі версії цієї утиліти не вимагають установки на жорсткий диск комп'ютера.
3
Запустіть програму. У лівій частині її вікна знаходиться список параметрів. Виберіть параметр «Захист». Тепер в правій частині вікна знайдіть рядок «Заборонити виклик диспетчера задач». Поруч з цим рядком встановіть прапорець, після чого знизу вікна натисніть «Застосувати». Іноді може знадобитися перезавантаження. Тепер диспетчер задач запускатися не буде.
4
Для відключення диспетчера задач в операційній системі Windows 7 скачайте з інтернету утиліту Windows 7 Tweaker. Для цієї операційної системи дуже часто трапляються платні версії програми. Але навіть на них є пробний термін її використання. Проінсталюйте програму.
5
Запустіть Windows 7 Tweaker. У лівій частині вікна програми є список можливостей програми. В ньому виберіть «Інші настройки». Після цього в правій частині вікна з'явиться кілька розділів. У розділі «Параметри доступу до системи» знайдіть «Інші обмеження», в наступному вікні - «Обмеження, що застосовуються до Ctrl + Alt + Del». У списку, знайдіть параметр «Видалити кнопку запустити диспетчер задач на екрані Ctrl + Alt + Del». Закрийте вікно програми і перезавантажте комп'ютер.